lezy1

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez lezy1

1. Witam

Zainstalowalem u siebie ladowarke indukcyjna mialem wczesniej uchwyt na telefon. Mam audi a6 c7 2013r a ladowarka jest od po lifta. Mam problem bo nie laduje mi telefonu. Kable wpielem w te same miejsca co byl wczesniej uchwyt pod telefon antena i kostaka z 4 kablami. Napięcie w kostce jest na czerwonym i brazowym 12v. Nie laduje mi rowniez podczas wlaczonego zaplonu i uruchomionego samochodu. Co moze byc przyczyna? Moze trzeba cos zakodowac w green menu?L adowarke mam taka jak na zdjeciu.

20190813_141704.jpg

2. A sprawdzałeś szczelność przewodów podciśnienia. Zrób logi i napisz do kolegów z forum : Sztomel, przemik mi oni dużo pomogli. Możesz też opisać swój problem w diagnostyka VAG jak będziesz miał logi i numer błędów z VAGA.

3. Mam nawigację BNS 4.2 spolszczoną (wyświelanie na FISIE), po wrzuceniu nowych map z 2013 roku mam podobną sytaucję jak ty nie wiem jak wygląda sytuacja ze starszymi mapami bo takich nie posiadam - antenę sprawdzałem i wydaję się ok - jak by ktoś doszedł co może być nie tak byłbym wdzięczny.

4. Zawsze bas był z tyłu nie wydaje mi się że został gdzieś przeniesiony (ale możesz poszukać) . Co do ori radia to gra ono bardzo ładnie. Miałem chorus II i wymieniłem na concert II i jestm zadowolony. Po zmianie radia musisz je odpowiednio zkodować VCDS-em no i jak będziesz kupywał to tylko z kodem. Dodatkowo ori radio ma funkcje przypisane do ori zestawu głośnomówiącego (bluetooth) i ori navi jak taką masz.

5. Jeśli nie masz BOSE to wzmacniacz służył tylko do basu w bagażniku samochodu - znajdował się on w bagażniku z lewej strony w schowku (z prawej jest taki sam schowek). Głośników ori montowanych w avancie jest 10 ( po 2 szt w drzwiach wysoko i niskow tonowe - razem 8szt w podszybiu z przodu i basowy w bagażniku). Radia które były fabrycznie montowane to chorus II, concert II, RNS-E itp. Jest specjalny opis w tym dziale.Jeśli masz zaintlowane nie ori radio to nie będzie współgrało z wyświetlaczem FIS między zegarmai. Jest wiele tematów na forum poszukaj dobrze - napeno znajdziesz.

6. 17536/P1128/004392 - Fuel Trim; Bank 1 (Mult): System too Lean

Check Oxygen Sensor(s) Control

Perform Oxygen Sensor(s) Aging Check

Special Notes

For 1.8T's experiencing this fault code, this thread may be useful: http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=663057

7. O tych błędach napisałem już jakiś czas temu w paru działach - myślałem że szybciej ktoś mi pomorze. Co do twoich pytań - nie zauważyłem żadnych zmian na liczniku, nic nie podłanczałem do licznika. Modułu nie próbowałem odpinać. Moduł działa poprawnie po podłączeniu przyczepki (nawet przeciwmgielne włanczają się w przyczepce a nie w samochodzie). Z canami wpiłełem się do szyny Can w CE (pin 12 i 13). Zasilanie stacyjki wziełem z kabla w bagażniku gdzie pojawiał się po włączeniu stacyjki. Wstawiłęm również dodatkowy bezpiecznik 30A na zasilanie modułu i z haka wpiełem się w przekaźnik odciążeniowy x-contact.

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

Już jest ok troche pojezdziłem - skasowałem jeszcze raz błędy i już nie wracają - prawdopodobną przyczyną było wyciągnięcie bezpiecznika, który wyciągałem aby zresetować navi.