Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ridick82

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja też dotarłem przed chwilką. Sorki że tak krótko ale wyskoczyła mi nagła sprawa w Mysłowicach i musiałem zaiwaniać. Najlepsze jest to że przed spotem byłem w Katowicach potem do Gliwic i spowrotem na Mysłowice. pucek bryczka super. Gratulacje. Aż się boję co ty tam wyrezasz w przyszłym roku.
  2. Jutro nie dam rady ale myślę się wybrać za tydzień jutro zaczynam urlop i wyjeżdżam za tydzień myśle wpaść. Pozdrawiam i dobranoc.
  3. Witam was wszystkich. Dawno mnie nie było na zlocie:) Obiecuje że wpadnę na spota za tydzień lub dwa podzrawiam.. Nao jedziesz?
  4. Cześć wam wszystkim. Ja ostatnio mam małe zamieszanie z pracą. Ale obiecuje że w lutym coś drgnie bo na 99% będę miał inną pracę.Po prostu teraz wyjazdy i wyjazdy. Także pozdrawiam i do zobaczenia. :) :)
  5. http://www.s-f.yoyo.pl/forum/viewthread.php?forum_id=25&thread_id=373#3232 Poczytajcie tutaj:)
  6. No ja jutro odpadam. Do pracy na 19:) pozdrawiam
  7. nie no miron jestem zdecydowany w sumie tylko że mi to wyleciało z głowy heheheh za 3 tyg bede to cos dobierzemy:) :rolleyes:
  8. hehehe no tylko to nie bylo wyprzedznie a raczej wymijanie a kolegów niebieskich nie widziałem. Było miło ja dopiero za 3 tyg bede także bawcie sie pozdro dla wszystkich tylko miron koloru nie dopasowaliśmy. Ale spowrotem jechliśmy pomalutku.
  9. Nao daj mi znać czy jedziesz z rybnika ja nie mam neta pisze od kumpla. Dajcie znać koło 17 czy jedziemy. Pozdrawiam.
  10. to już wiem czego szukali. Pewnie chcieli coś wciągnąć :kox:
  11. Hehe poszukam zapytam. Wczoraj mi sie podobało. Przyjeżdżamy do rybnika na parking a tam gromadka psów (czytaj Policji) i szukają czegoś w trawniku świecąc komórkami. Ubaw miałem heheheehe
  12. fajnie:) Miron musze wymienić klocki z tyłu co powiesz o tych? http://www.allegro.pl/item398946176_klocki_ate_hamulcowe_tyl_a3_a4_a6_passat_golf.html[br]Dopisany: 09 Sierpień 2008, 22:14 _________________________________________________a może bosha >??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.