-
Przód B7 Cabrio roznice
Zderzak,lampy,wzmocniene, błotniki
-
Lifting B6 Cabrio na B7
Dzięki,ale muszę mieć pewność w 100%
-
Przód B7 Cabrio roznice
Czy przód B7 CABRIO/SEDAN/AVANT jest taki sam? Bo w B6 się różniły,pomoże ktoś?
-
Lampy tył A4 b6 Cabrio - zmiana na led.
Te lampy które podał kolega kajetan-rr nie sa ledowe
-
Lifting B6 Cabrio na B7
Nie o to mi chodziło,bo wiem jak one oba wyglądają z przodu,tylko o to,czy w B7 w każdym modelu (Cabrio/Avant/Sedan) jest taki sam przód,czy się czymś różnią?
-
Lifting B6 Cabrio na B7
Cześć wszystkim! Potrzebuję pomocy,mianowicie chcę zrobić lifting z b6 na b7 w Cabrio,ale nie mam pojęcia co do części:( Czy w B7 Sedan/Avant jest taki sam przód jak w Cabrio? Bo w przypadku B6 przód się różni. Pomocyyyyyy
-
Przód z B7 Cabrio w B6 Cabrio? Poooomocyyyy
No właśnie troszkę bym ją odświeżyl Ogólnie chce w niej duo zmienić,ale tylko z tym przodem mam problem
-
Przód z B7 Cabrio w B6 Cabrio? Poooomocyyyy
No właśnie wiem,tylko nie wiem jak jest z przednim pasem
-
Przód z B7 Cabrio w B6 Cabrio? Poooomocyyyy
Witajcie, mam pytanko czy orientuje się ktoś z Was,czy lampy z b7 cabrio i zderzak pasuja do pasa przedniego z b6 cabrio? A jesli nie to czy pas przedni z b7 cabrio 2.0tdi bedzie pasowal do b6 cabrio 2.5tdi???
-
Pomocy! Czy telefon może działać bez telematic'u?
wiesz co,mam telefon nokii w samochodzie,ale nie chce mi działać i zastanawiam się właśnie,czy jest to wina telematic'u?
-
Pomocy! Czy telefon może działać bez telematic'u?
Panowie pomocy! Czy telefon nokia w A4 może działać bez telematic'u?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam na imię Grzesiek,posiadam Audi A4 Cabrio 2.5 TDI 163KM Liczę na fachową pomoc