macmax

• Paliwo

Osiągnięcia macmax

Reputacja

1. i wtym cały problem ze na manetkę nie reaguje samoistnie pojawia się komunikat i sam znika nie mam pojęcia jak włącza się to menu (: Przepraszam za post pod postem, ale problem jak występował tak występuje nadal. Tak jak pisałem menu pojawia się samoistnie i po jakimś czasie (czasem dłuższym, czasem krótszym) znika. Zaczęło się pojawiać od momentu skasowania przeze mnie inspekcji serwisowej. Nie ma możliwości obsługi menu przy użyciu manetek, ani radia (próbowałem wszelkich kombinacji). Miał ktoś podobną sytuację, albo ma pomysł jak można to naprawić?
  2. W INSTRUKCJI OBSLUGI jest, obsługa z panelu nawigacji ale moja A4 nie posiada takiego luksusu a co za tym idzie brak panelu sterowania STANDARCIK radio concerto II klimatronik itp jeśli odpowiedz jest na forum proszę o podpowiedz W INSTRUKCJI OBSLUGI jest, obsługa z panelu nawigacji ale moja A4 nie posiada takiego luksusu a co za tym idzie brak panelu sterowania STANDARCIK radio concerto II klimatronik itp jeśli odpowiedz jest na forum proszę o podpowiedz Być może rozwiązanie mojego problemu jest banalne ale nie jestem w stanie sobie sam poradzić
  3. Witam, Od kilku dnia w moim Audi A4 B6 z 2004r. na głównym wyświetlaczu pojawia się komunikat Display Type. Komunikat pojawia się nieregularnie, czasami co minutę, czasami znika na 10 minut, aby potem znowu się pojawić.Pod komunikatem jest menu, jednak nie wiem jak się nim obsługiwać. Miał ktoś taki komunikat i wie jak sobie z nim poradzić? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
  4. Witam. Kupiłem auto z jednym kluczykiem A4 B6, chciałem dorobić sobie zapasowy co fachowiec to inna historia. Trafiłem na speca który nie miał akurat takiego kluczyka jak mój, ale stwierdził ze będzie pasował bodajże od A6 i miał racje teraz mam takowy kluczyk WIĘC CHYBA MOŻNA pozdrawiam Maciek