Treść opublikowana przez fuszet
-
FIS nie syganlizuje spadku poziomu oleju oraz płynu
To na jakiej podstawie komputer stwierdza ubytek płynu chłodniczego ?
-
FIS nie syganlizuje spadku poziomu oleju oraz płynu
Przeleciałem wszystkie kanały na VAGU, znalazłem czujnik poziomu oleju. Jest tam ustawiona również dolna granica poziomu oleju. Niestety nawet jeśli stan oleju spadnie poniżej FIS nie sygnalizuje ubytku oleju. Co do stanu płynu chłodniczego, nie znalazłem na VAGU żadnego pola które odczytywałoby jego poziom.
-
[ALL B6] Kodowanie licznika, potrzebna pomoc.
Witam, czy moglibyście mi pomóc zakodować licznik? Obecnie w polu software coding : 01100 workshop code: 05311 Sprawa dotyczy Audi A4 B6 3.0 V6 Quattro ASN, rok produkcji 2002. Pełny FIS. Chciałbym aby FIS pokazywał wszystkie ostrzeżenia z wyjątkiem niezapiętych pasów (niski poziom oleju, niski poziom płynu chłodniczego itp itd.) Bardzo proszę o pomoc
-
FIS nie syganlizuje spadku poziomu oleju oraz płynu
Heh faktycznie temperatura jest przecież od wody Jeśli chodzi o maske to FIS syganlizuje jej otwarcie prawidłowo...
-
FIS nie syganlizuje spadku poziomu oleju oraz płynu
Tak, temperature pokazuje poprawnie.
-
FIS nie syganlizuje spadku poziomu oleju oraz płynu
Jak mogę sprawdzić czy to wina czujników ?
-
FIS nie syganlizuje spadku poziomu oleju oraz płynu
Wcześniej pokazywał. Nic nie było grzebane w komputerze więc nie powinno samo się wyłączyć.
-
FIS nie syganlizuje spadku poziomu oleju oraz płynu
Witam, mam następujący problem. Miałem delikatny wypadek. Samochód dłuższy czas stał z odłączonym akumlatorem. Po naprawie FIS nie sygnalizuje spadku poziomu oleju oraz płynu chłodniczego poniżej minimum. Na VAG-u nie pokazuje błędu. Samochód to Aud A4 B6. Proszę o pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów, niedawno zakupiłem swoje pierwsze Audi no i znalazłem się tutaj...