dokładne różnice znajdziesz tutaj:
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/360493-FAQ-B5-A4-S4-Center-Console-Thread
Musisz pamiętać, że wymienić musisz jeszcze kanały dolotowe układu klimaatyzacji/wentylacji - patrz na samym dole tego posta
www.audizine.com/forum/showthread.php/383302-DIY-B5-A4-Center-Console-facelift-upgrade
widziałem już kilka tych włączników/sterowników z lampkami, niestety każdy z nich wygląda na ostro zmęczony. Macie na to jakąś radę? Lakierowanie? Może pasują te od Passata, które o dziwo nie ulegają tak drastycznemu zniszczeniu.