Treść opublikowana przez osebolek
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Witam Nie działa... I właściwie nie miałem czasu na sprawdzenie tego. Wyskakuje błąd czujnika...Jak ogarniesz coś to daj znać
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
https://www.olx.pl/oferta/mocowanie-lusterka-wstecznego-audi-a6-c6-CID5-IDyNvKZ.html tu masz mocowanie ja kupiłem właśnie od tego gościa.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Nie znam numeru części i na tym mocowaniu tez nie widziałem żadnego numeru. Ja kupiłem lusterko z mocowaniem od A6 C6. Jeśli chodzi o czujnik to nie mam pojęcia czy podejdzie od tych modeli. Ale nie ma co kombinować kup ten który jest w spisie gratów i będzie ok.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Witam jestem w trakcie tego moda i miałem tak jak ty zwykle lusterko. Usunąłem stery uchwyt i wkleiłem nowy ( pod czujnik) na klej do szyb i wszystko trzyma jest ok. Zamontowałem wszystko i podłączyłem instalacje według schematu. Zakodowałem ale wywala mi błąd czujnika deszczu. Jak znajdę chwile to sprawdzę co jest nie tak ale da się to ogarnąć...
-
Brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
Nie wszystkie powodują błędy... Ale to fakt że nie które mogą. Są ledy dedykowane i myśle ze te były by lepsze...
-
Brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
Siemka kolego. To zdradzisz co to było? Ja za godzinę jadę do znajomego elektryka magika. Może w końcu ogarnie mi te sterowniki.
-
Brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
Witam Kamil i jak sytuacja opanowana...?
-
Brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
A jak przekodował ci ten sterownik?
-
Brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
Jeszcze u mnie nic nie robiłem we wtrore wracam z Norwegi to dopiero zacznę się bawić? A jaki masz trop? Poprostu musisz wrzucić kodowanie z poprzedniego sterownika inaczej nie będzie trybiło.
-
Brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
Kamil dzięki za info... Ale nadal brak komunikacji ze sterownikiem tak? Tak myśle jak to ugryźć i przekodować te sterowniki drzwi. I pomyślałem ze kolega ma tez A4 B8 i wrzucić do jego auta ,przekodować odpowiednio i zamontować spowrotem do samochodu....
-
Brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
Kamil i jak z tym sterownikiem? Wszystko się udało ogarnąć?
-
Brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
Nie do końca tak jest... ja kupiłem używany i te sterowniki maja swoje kodowanie ze by działał poprawnie trzeba wrzucić twoje stare kodowanie albo pokoleń kodować tak jak to było wcześniej choć czasami i to nie pomaga....
-
Brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
Po zmianie sterownika były różne dziwne rzeczy ale to dlatego ze nie był zakodowany (trzeba zkopiowac stare kodowanie sterownika) ale jak to zrobić jeśli nie można się połączyć? Swoja droga nigdy nie kopiowałem kodowania mógłbyś napisać jak to się robi?
-
Brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
Ja tez zamówiłem nowe moduły i to samo brak komunikacji...
-
Brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
Teraz tez się zastanawiam czy te wpinanie pdc w cany moze mieć wpływ na ten brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
-
Brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
Nie nic tam nie grzebałem. Nie było takiej potrzeby. A czemu pytasz? Kilka miesięcy temu dokładałem parktronik tył, w tedy musiałem wpiąć się w cany.
-
Brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
A tu chłopaki nic nie mają?
-
Brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
Nie mam nic. Kilka dni temu robiłe moda lusterek i musiałem zmienić sterowniki drzwi. Wczoraj chciałem zrobić kodowanie i okazało się ze nie mogę połączyć ze sterownikiem.
-
Brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
Dzięki za info to już jakiś trop...
-
Brak komunikacji ze sterownikiem drzwi
Witam Kamil Rozwiązałeś problem? Ja mam podobny...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam panowie szukam kogoś z Gdyni czy z 3M z vcdsem? Mam klona ale chyba nie ogarnia tematu.
-
Błąd sterownika drzwi
„Przy zmianie sterowników drzwi, należy skopiować stare kodowanie sterowników” Moze głupie pytanie ale nie mam doświadczenia z tym wiec pytam jak się to robi?
-
Jaki klucz do filtra oleju
Witam Panowie ma ktoś info jaki jest klucz do filtra oleju?
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Philips led co prawda nie maja homologacji ale świecą duzo lepiej a odcięcie jest tak samo jak w standardowej h7
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8