Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szymonpru

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szymonpru

  1. szymonpru odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Niestety posiadam MCE nie obsługujący sprysków. Czyli przy zmianie MCE konieczne będzie ściąganie ochrony komponentu dla spryskiwaczy? Bixa mam zamontowanego w taki sposób, że komputer widzi go jako normalną lampę.
  2. szymonpru odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Ktoś*wie czy montaż*i aktywacja samego układu mycia reflektorów wiąże się*z koniecznością ściągania ochrony komponentu ?
  3. szymonpru odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Dobra rozumiem najlepiej będzie dorwać z literką D, nie masz może na sprzedaż takowego albo ktoś*tutaj nie ma? Wrclaguna bardzo dziękuje za poświęcony czas, jeśli kiedyś*będę w Rzeszowie podrzucę*kratę*piwa!
  4. szymonpru odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Grzanych foteli właśnie nie mam, myślałem o tym żeby założyć (ale moduł zły). Co w tej sytuacji? Szukać tego z końcówką D i będzie ok? Ten 8K0 907 063 P nie podejdzie?
  5. szymonpru odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Moduł nie obsluguje spryskiwaczy lamp . W takim razie czy mogę wymienić mój moduł na 8K0 907 063 P lub 8K0 907 063 AH, zakodować*go i wtedy będzie możliwe podłączenie i uruchomienie układu mycia reflektorów? Czy mogę w ogóle zamontować*w Audi B8 2008 rok moduł MCE z 2010 roku lub 2012 ?
  6. szymonpru odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Panowie mam problem/pytanie. Kupiłem samochód, który ma założone ledy/bixenon od magików, czyli złożone lampy (jedna z dwóch)*z bixenon/led oraz zwykłej. Komputer nie pokazuje błędów, wszystko śmiga jak należy. Postanowiłem więc zamontować*spryskiwacze do lamp. Posiadam MCE - 8K0 907 063. Po przeanalizowaniu całego tego tematu wyczytałem, że wystarczy od pompki do sprysków pociągnąć jeden kabelek do MCE (podpiąć do złącza D, Pin 6), a drugi do masy. Dostałem się do mojego modułu MCE i znalazłem złącze D, lecz w miejscu 6 pina nie ma żadnego bolca. Czy mam rozumieć, że mój moduł nie obsługuje sprysków lamp ? Z góry wielkie dzięki za pomoc!
  7. Witam wszystkich forumowiczów. Moja przygoda z Audi zaczęła się*kilka lat temu. Najpierw było A3, potem znów A3, a teraz przyszła kolej na A4. Posiadam wersje B8 Avant, kolor czarny, silnik 2.0 tdi cr. Wyposażenie z tych ciekawszych to np. MMI 2G Pozdrawiam serdecznie!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.