Treść opublikowana przez Paluszek
-
problem z brakiem mocy i zwiększonym spalaniem
witam dziś odkręciłem kolektor wydechowy i okazuje się ze pęknięcie jest dość spore
- Wisko
-
Wisko
właśnie kupiłem używane jutro będę próbował przekładać. Zapłaciłem 30 zł wydaje się sprawne po wymianie napiszę czy przegrzewanie zniknęło ---------- Post dopisany 24-05-2013 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 21:00 ---------- witam wszystkich jestem już po wymianie było ciężko ale się udało. Wisko już nie zatrzymuje się tak łatwo ale temperatura nadal sięga 93 stopni, zauważyłem jeszcze dziś ze moja chłodnica strasznie się poci a z dołu kapie to by tłumaczyło uciekający płyn chłodniczy. Jak myślicie jaka chłodnica a dokładniej jaki zamiennik by mógł być dobry i tani
- Wisko
- Wisko
-
problem z brakiem mocy i zwiększonym spalaniem
witam wszystkich mam problem ze swoją a4 od jakiegoś czasu zauważyłem ze samochodzik zaczął spalać więcej paliwa i silnik wydaje się zamulony. podpiąłem ją do kompa wyszedł błąd "adaptacja mieszanki" dodam ze mam pęknięty kolektor wydechowy czy to jest wina tego pęknięcia ?? i czy kolektor warto spawać czy szukać używki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[MIELEC]Siema Wszystkim mam na imię Dawid jestem z Mielca. Posiadam Audi a4 b5 1,6 Pozdrawiam wszystkich !!!