Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam600

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam600

  1. Sitko jest na swoim miejscu tylko tulejki nie ale ok wsadzę je tam z powrotem
  2. Magiel jest suchy bo patrzyłem ze wszystkich stron a teraz nie bulgocze tylko się przelewa jednym strumieniem jutro wstawię filmik i zdjęcie tej tulejki od środka bo je wywaliłem z tego węża .. Mam je tam wsadzić z powrotem ? bo mnie się wydaje że przez to się gotował , a w VW takich tulei nie ma na 100 % bo oglądałem 2 sztuki Wspomaganie normalnie działa kręci się lekko
  3. Witam , Jestem posiadaczem A4 mam ją kilka dni Ale pojawił się problem z pompą wspomagania mianowicie gdy silnik się nagrzał pompa zaczęła jęczeć a płyn bulgotać i tak jakby gotować . Gdy zobaczyłem płyn .. od razu pobiegłem po nowy bo stary był czarny i śmierdział jakoś dziwnie .. Wziąłem się za wymianę ale wężyk był taki sobie przy króćcu więc obciąłem wężyk .. a potem patrzę że są na nim jeszcze 2 obejmki i postanowiłem je zdjąć w środku znalazłem 2 tulejki i w etce sprawdziłem nie ma czegoś takiego Wy też to macie ? : Uploaded with ImageShack.us Wyciągnąłem to bo od środka zmniejsza przekrój węża o prawie połowę założyłem węże zalałem nowym płynem i wyjechałem żeby odpowietrzyć .. i było jeszcze gorzej wyło i wyło Audi A4 b5 Problem ze wspomaganiem. - YouTube Potem wyłączyłem silnik pokręciłem na postoju postał 20 min i po ponownym odpaleniu ucichło .. nagrzał się do 90 stopni i nie rzęzi ale płyn przelewa się dalej od spodu do góry przez taki filterek w zbiorniczku i tu też mam pytanie bo gdzieś pisali że ten płyn ma być nieruchomy w zbiorniku to prawda ? Napiszcie czy pompa do wymiany czy co ? Teraz nie rzęzi może jutro nagram film i podeślę .. Pozdrawiam Adam
  4. Witam 3 dni temu kupiłem Audi A4 B5 Avant 96' a wcześniej jeździłem Audi 80 b3 Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.