Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sierra15461

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kolego tak dwustrefowa.....i po pierwszym lifcie Calkiem przed liftowa miała pomarańczowe migacze i czarne wkładki zamkow i obudowy lusterek również czarne
  2. Cześć klubowicze Mam pytanie.Mianowicie w moim audi 4a b5 1998r. avant mam pourywane z tyłu zaczepy na obydwóch boczkach mocujące (przytrzymujące tylną półkę). W związku z tym chciałem prosić czy moglibyście mi (ponieważ słyszałem ze istnieją takie reperaturki które można wmontować w tylne boczki) przesłać zdjęcia takich reperaturek ,jak to wygląda ,ile to mniej więcej kosztuje i czy idzie to kupic w każdym motoryzacyjnym sprzedającym tajle do audi i wszystkich marek z koncernu VAG. Prosiłbym również (jeżeli byłaby taka możliwość o podanie numeru katalogowego tych reperaturek w etce . Z góry dzięki za pomoc ps. proszę o jak najszybszą odpowiedz Pozdrawiam Sierra15461
  3. Witam Sorry za taka dluga przerwę w poscie...ale wiadomo...praca...nie ma kiedy wejść na neta i popisac.... Co do wyposazenia to : 1,8 ADR 125 Km przebieg 201 500 , klima dwustrefowa,elektryki szyby przod , elektryki lusterka (sterowanie i podgrzewanie),abs, esp, wspomaganie(wiadomo) niedawno zalozona instalacja gazowa ze staga 3 pelna sekwencja....Zaworek pod klapka...felgi ats apollo II 225/45/17 ...chce je sprzedać i zmienić na 16.......max 215/45 .......i co jeszcze? ,,,,radio clarion (nie pamiętam jaki model...nie dawno wypuszczony model...z bluetooth...usb itd....podświetlenie czerwone)......naglosnioenie bosse.......i na razie tyle...
  4. Witam Przedstawiam moja nową lalunie,kupiona nie dawno a dokladnie pod koniec kwietnia...Co myslicie? Jedyne co bede w niej narazie robil to zmiana głośników bo przednie szczegolnie prawa strona charcza bardzo....a oprócz tego narazie nie chce jej nic dokladac...nawet felgi sa ok,z tym ze zrobie im mala polerke i to wszystko......
  5. Katowice (B5 silnik ADR) Witam wszystkich klubowiczow W sobote zakupilem moje pierwsze w życiu Audi a4 b5 z silnikiem 1,8 125km (ADR).w avancie.Autko jest niesamowicie fajne i praktyczne W związku z tym postanowilem dolaczyc do waszego grona i tym samym byc na biezaco z nowinkami technicznymi i tym samym w razie czego miec dostep do ewentualnym porad na temat problemow pojawiajacych sie w tym autku. Mam zamiar oczywiscie jezeli dostane jakies zaproszenie badz info uczestniczyc w roznego rodzaju imprezach i zlotach... Pozdrawiam Sebastian

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.