Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rys 204

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rys 204

  1. niewiem bo to auto jemu ukradli ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- on mi powiedzial ze pasuja do innych audi pasatow i tiguana ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- opony ma 235,60,17
  2. witam serdecznie mam pilne pytanie bo do jutra musze dac odpowiedz mianowicie chodzi oto ze gosc chce mi sprzedac alusy znowymi oponami j mam a4b8 z 2009 r gosc ma od a8 to jest numer8Jx17H2ET30 czy beda pasowac do mojego bardzo prosze o pomoc dziekuje
  3. witam mam pytanko co konkretnie oznacza symbol ABE
  4. rys 204 odpowiedział(a) na rys 204 temat w Nadwozie i Wnętrze
    serdeczne dzieki ---------- Post dopisany 20-10-2013 at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2013 at 18:18 ---------- wlsnie bylem w aucie wszystko gra jak opisales dzieki
  5. rys 204 odpowiedział(a) na rys 204 temat w Nadwozie i Wnętrze
    tam niema zabespieczen jak w innych autach
  6. rys 204 opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    witam serdecznie mam problem kupilem pokrowce ale aby je zamontowac trzeba zdiac zaglowki morze ktos ma pomysl jak to zrobic audi a4 b8 2009rok dzieki pozdrawiam
  7. witam interesuja mnie micheliny zechcialbys podac mi caly symbol tej opony dzieki
  8. a jakie z michelina
  9. polecil bys jakies dobrej marki
  10. witam mam audi na felgach 16 225 czy na zime musze miec takie same czy inny rozmiar dzieki
  11. tak kupilem w autohauzie i mam 2 lata gwarancji
  12. witam serdecznie mam autko audi a4 niedawno kupione i jest na gwarancji problem w tym ze niemam ani felg ani opon na zime chodzi oto czy musze miec taki sam rozmiar jak teraz letnie czyli 205 55 16 czy moga byc inne chodzi o ubezpieczalnie jesli tak to jakie dzieki pozdrawiam
  13. naprawde niemam pojecia
  14. witam serdecznie mam audi a4 b8 2009 roku z nawigacja podpowie mi ktos jak zaktualizowac mapy prosze o rade dzieki
  15. witam serdecznie mam od niedawna audi a4b8 2 litry tdi czy morze ktos wie jak otwierac szyby pilotem bo niemam pojecia
  16. witam serdecznie wszystkich mam na imie ryszard pochodze z gubina ale od paru lat mieszkam w niemczech jestem posiadaczem audi a4 b8 w tdi auto z 2009 roku panorama

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.