Treść opublikowana przez MatrixXXL
-
[B6 BFC] A4 B6 Avant 2.5 TDI
w środku standard.
-
Wymiana filtra paliwa
ponawiam pytanko:wink:
-
[B6 BFC] A4 B6 Avant 2.5 TDI
Witam. A4 B6 Avant z 2003r, 2. TDI V6, Multitronic Autko kupiłem w kwietniu 2013r, od znajomego. Obecnie ma najechane 245tyś. Silnik po wymianie wałków, w skrzyni zrobiona chłodnica oleju i uszczelnienia. WYPOSAŻENIA -Elektryczne szyby i lusterka -Elektryczne i pompowane fotele -Felgi 16 , -Wspomaganie kierownicy -6x Poduszka powietrzna -Centralny zamek, alarm -Xenon, halogeny -Komputer pokładowy -ABS,ESP -Klimatronik 2 strefowy -podłokietnik 2x -podrzewane fotele -ogrzewanie postojowe -tempomat
-
A4 B6 Avant 2.5 TDI
Utworzyły mi sie dwa wątki. Proszę o usunięcie tego. W drugim jest jeszcze 1 foto, więcej jak wrócę z pracy. ---------- Post dopisany 17-07-2013 at 01:47 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2013 at 21:45 ---------- ---------- Post dopisany 31-07-2013 at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2013 at 01:47 ---------- Proszę o zamkniecie tego tematu.
-
Wymiana filtra paliwa
Witam. Jak z tą wymianą filtra paliwa w tym silniku, bo coś czytałem że można zapowietrzyć układ. 2.5 TDI V6 2003r.
-
A4 B6 Avant 2.5 TDI
Witam. A4 B6 Avant z 2003r, 2. TDI V6, Multitronic Autko kupiłem w kwietniu 2013r, od znajomego. Obecnie ma najechane 245tyś. Silnik po wymianie wałków, w skrzyni zrobiona chłodnica oleju i uszczelnienia. WYPOSAŻENIA -Elektryczne szyby i lusterka -Felgi 16 , -Wspomaganie kierownicy -6x Poduszka powietrzna -Centralny zamek, alarm -Xenon, halogeny -Komputer pokładowy -kontrola trakcji -ABS,ESP -Klimatronik 2 strefowy -podłokietnik 2x -podrzewane fotele -ogrzewanie postojowe
-
130 tyś km bez zagladania do multitronica GJA. Bać się?
W tej skrzyni to olej co 60 tyś pasowało by wymienić tu masz linka o tych skrzyniach http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/all-b6-and-b7-multitronic-encyklopedia-80905/index33.html
-
2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?
Witam. Rocznik to początek 2003r. Silnik jest po remoncie, wymienione wałki i i kilka jeszcze rzeczy. Co ile zmienia się rozrząd, olej w skrzyni?
-
Dziwne "pukanie" w okolicy konsoli środkowej
Witam. W okolicach konsoli środkowej (gdzieś przy wylocie nadmuchu na przednią szybę) słychać dosłownie lekkie "pukanie" co 2 sek się powtarza i trwa nawet jak wyciągnę kluczyk. Może to jakieś elementy od nadmuchu, ktoś to może przerabiał?
-
2.5 TDI V6 163 KM jakie opinie ?
Witam. Proszę o opinie o silniku 2.5 TDI 163 km 2003r. w połączeniu z multronickiem. Jakie oznaczenie ma ten silnik?
-
Rozkodowanie Vin
Witam. Może ktoś rozkodować vin WAUZZZ8E13A299284
-
Zerwana linka otwierania maski
Witam. Wiem że temat trochę wałkowany, ale nie mogę znaleźć odp jakiej długości mam zakupić linkę, bo widzę że są dwie, 1708mm i 1803mm. Moje audi to a4b6 Avant 2.5 TDI Multitronic 2003r. Ktoś z forum przerabiał temat otwierania awaryjnego maski w tym silniku?
-
Urwana linka do podnoszenia maski
Witam. też mam problem z otwarciem maski, poszła chyba linka. Moje pytanie jaką linka ma długość bo widzę w programie że są dwie 1708mm i 1803mm. Audi A4 b6, 2.5 TDI, 2003r. I w jaki sposób najlepiej otworzyć maskę w tej wersji silnikowej/?? ---------- Post dopisany 26-05-2013 at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2013 at 11:42 ---------- up...