Treść opublikowana przez MatrixXXL
-
Oprawa (gniazdo) żarówki H6w
A nie ma ktoś takich oprawek z rozbitka??
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
Dodatkowa pompka wody zdechla lub skonczyly sie szczotki w niej. Mialem to samo i u mnie wymiana pompki przyniosla efekt. Mozesz rowniez zregenerowac swoja pompke. ok. jakaś z allegro podejdzie? A jak ze sterowaniem z pilota, można dokupić?
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
Witam. Nie działa webasto a błędy mam takie: 1415 - Pompa V55 przerwa lub zwarcie do plusa 1415 - Pompa V55 zwarcie do masy nr sterownika 8E0265105A, Czy można do tego webasta dokupić pilota?
-
Błędy webasto
Witam. Nie działa webasto a błędy mam takie: 1415 - Pompa V55 przerwa lub zwarcie do plusa 1415 - Pompa V55 zwarcie do masy nr sterownika 8E0265105A, Czy można do tego webasta dokupić pilota?
-
[All B6] Avant Rns-E, Bix-Y, Webasto, Solardach ;) Eibach, 320 MM
Super kolorek no i wypasik. Jak możesz to napisz ile Ćię kosztowała.
-
[B6 BFC] A4 B6 Avant 2.5 TDI
No Ja ją mam od kwietnia, historię auta znam, bo to od znajomego który nią śmigał 5 lat. Silnik ma nowe wałki i itp. mały off, jaki kabelek do tego autka? ---------- Post dopisany 20-09-2013 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 10:16 ---------- no i pierwszy mały mod, zrobienie DRL na długich:))
-
Kodowanie serwisu - FIS
Chyba jest tak jak w b6. Tu jakiś link mr-fix.pl - Audi A4 B7: Kasowanie wezwania do serwisu aha po skasowaniu musisz zrobić ok 500km i dopiero pojawią się inf ile km i dni do następnej wymiany. Pzdr
-
Oprawa (gniazdo) żarówki H6w
Dzięki. A te gniazda W5W podejdą do klosza z xenonem??
-
Oprawa (gniazdo) żarówki H6w
Witam. Mam uszkodzone jedno gniazdo (oprawę) żarówki postojowej H6W (lampa ksenon). Wie ktoś może gdzie taką oprawkę dostanę oprócz ASO, może ma ktoś nr części. ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 19:50 ---------- up
-
Pod jaki telefon ten uchwyt?
no ja niestety mam bez złączy na wierzchu, więc kicha, no chyba że jest jakiś adapter żeby mieć BT
-
Pod jaki telefon ten uchwyt?
kiere mam, to co dokładnie mam kupić??
-
Pod jaki telefon ten uchwyt?
Witam. Mam podobny uchwyt w swojej B6, pod jaki model telefonu on jest? PODSTAWA TELEFONU AUDI A4 B7 8E0 (3548769525) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
kostke kupisz w ASO za 17zeta,piny u tego gościa Przedmioty użytkownika Gelson_Mandela - Strona 2 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jeszcze jakbyś podał mi nr tej kostki i piny które mam kupić to będę wdzięczny
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Witam. Moduł drl podłączyłem i działa ok. Mam też kupiony ten przekaźnik i włącznik drl (ale bez kostki), ale nie bardzo wiem jak to podłączyć ten przekaźnik. Czy mógłby ktoś dokładniej opisać? Skąd wykorzystać piny jak nie mam kostki do drl?
-
Dziwne "pukanie" w okolicy konsoli środkowej
U mnie brak zmieniarki, to niestety silniczki od nawiewów:(
-
Zestaw dla świeżaka.
Co dokładnie masz na myśli z tym AIO? Bo nie bardzo wiem.
-
Samopoziomowanie ksenonów
zainwestuj w coś dobrago np. vcds 10.6:wink: za drogi, musi ten z viaken wystarczyc niewiem czy wystarczy a jak nie podleć do jakiegoś elektryka niech skasuje błędy i walnie procedure:wink: dokładnie tak zrobię, kabelek się przyda, jak nie ogarnie to do elektryka. Mam nadzieje że to będzie to przez ten zapłon a nie poszedł jakiś czujnik/ ---------- Post dopisany 19-08-2013 at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2013 at 20:57 ---------- Witam. Kabelek z Viaken ogarnął ksenony, błąd skasowany, światła wyregulowane. Pzdr
-
Błędy nastawników.
Witam. Odczytałem błędy klimy i oto jakie mam: 1 Fault Found: 01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent i drugi V107. Ktoś pomoże?
-
Zestaw dla świeżaka.
Witam. Lakier mam w dobrym stanie, ale chce od czasu do czasu prze-woskować bo autko cały czas nie garażowane. więc jaki zestawik wybrać do ręcznej polerki? Kolor srebrny.
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Ładna, sam nie dawno sprzedałem tyle, że 523i 99r. Służyła 5 lat, teraz a4b6 2.5 TDI Avant. Pozdr.
-
Samopoziomowanie ksenonów
zainwestuj w coś dobrago np. vcds 10.6:wink: za drogi, musi ten z viaken wystarczyc
-
Samopoziomowanie ksenonów
to jaki polecasz? ten z viaken też nie ogarnie??
-
Samopoziomowanie ksenonów
Właśnie szukam kabelka czy ten będzie ok? Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji czy może http://allegro.pl/sn58-interfejs-kabel-diagnosty-vag-usb-obd-vw-audi-i3401549899.html:slina:
-
Samopoziomowanie ksenonów
no dokładnie tak zrobiłem, włączałem zapłon przy wyjętej lampie.
-
Samopoziomowanie ksenonów
Witam. dziś wyjmowałem lampę i po ponownym zamontowaniu wyskoczyła zółta ikonka od samopoziomowania.od czego zacząć sprawdzanie? Czy możliwe ze źle wsadziłem lampę?