Treść opublikowana przez shut88
-
Prosba o ocene przerobionego wsadu
STATYCZNE Grupy: 004,008,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004,007,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000,001,003,000,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 014,018,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BASIC SETTINGS Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM DYNAMICZNE Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008,008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Prosba o ocene przerobionego wsadu
Hej, Kupilem dzis usluge przerobienia wsadu. Dostalem go wlasnie z powrotem, autko jezdzi ok, ale bardzo chcialbym poradzic sie kogos kto bylby w stanie to ocenic. Czy nic nie jest niezdrowo poprzestawiane, czy mozna na tym spokojnie jezdzic. Bede bardzo wdzieczny za jakiekolwiek uwagi. Wsad do pobrania: Download Audi 25TDI 8E0907401Q 367155 tuned ok from Sendspace.com - send big files the easy way ---------- Post dopisany 20-09-2013 at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany 19-09-2013 at 21:22 ---------- Zalaczam wykres z hamowni. Cos jest na pewno nie tak. Nie wiem tylko czy przez chip czy problem mechaniczny.
-
Brak dlugiego kodowania VCDS
a czym?
-
Brak dlugiego kodowania VCDS
Musi tak byc w takim razie. Udalo mi sie wlaczyc dzienne bez przekrecania pokretla, autozamykanie po 15km/h i kilka innych rzeczy. Czy bez dlugiego kodowania moge jakos ustawic sile hamulcow i moc wspomagania?
-
Brak dlugiego kodowania VCDS
Skad to info?
-
Brak dlugiego kodowania VCDS
No to mam sprzeczne informacje bo w wielu zrodlach jest dlugie kodowanie w b6.
-
Brak dlugiego kodowania VCDS
A jak dokupie bordnetz to bedzie? Czy nie bedzie jak tego podpiac?
-
Brak dlugiego kodowania VCDS
Hej, Kupilem w koncu klon VCDS, odpalam 09 central electric i w funkcji Coding nie widze mozliwosci dlugiego kodowania, nie ma tez coding helpera. Dlaczego tak jest?
-
Pomoc w sprawdzeniu turbiny
Spoko, mam gware na dwa miesiace. Sprzedajacy byl bardzo pewny tej turbiny. A jak cos bedzie nie tak moge oddac.
-
Pomoc w sprawdzeniu turbiny
Czarne osmolone chyba jutro z rana montuje. Ile moze kosztowac wymiana suszary?
-
Pomoc w sprawdzeniu turbiny
Lopatki cale, luzu wzdluznego nie ma, poprzeczny minimalny moze na 1mm. Lopatki sa czarne, ale rozumiem ze to normalne?
-
Pomoc w sprawdzeniu turbiny
Hej, Jade dzisiaj kupic turbine i chcialem Was poprosic o kilka rad co sprawdzic przy ogladaniu, na co zwrocic uwage? Link do aukcji: AUDI A6 2.5 TDI 180KM TURBINA TURBOSPRĘŻARKA (3528527020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Przewod wysprzeglika - ile za wymiane
Hej, Przetarl mi sie przewod wysprzeglika. Mechanik mi powiedzial ze jest troche robocizny z wymiana i bedzie to koszt 300 zl bez przewodu. Faktycznie jest z tym tyle rozbierania?
-
Wezyki podcisnienia
Jak widac nie w kazdym, obdzwonilem chyba 10 w okolicy
-
Wezyki podcisnienia
Witam, Juz znalazlem Najlepiej kupic na allegro
-
Jeden wtryskiwacz leje
Witam, Audi A4 B6 2.5 163KM. Jeden z moich wtryskiwaczy leje olej. Co mozna z tym zrobic?
-
Turbo późno się włącza - analiza logów
O dokladnie tak to brzmi: Takie charczenie turbiny w okolicach 1800-2000, po tej granicy przechodzi. Zamienialem N75 i N18 miejscami - to samo. Mialem spora nieszczelnosc na wezykach podcisnienia przy wtryskach, naprawilem - dalej tak samo jedzie. Wymienilem przeplywke, teraz mam duzo lepsze odczyty w 003 - ale dalej nastepuje mocne przyspieszenie dopiero po granicy 2000 rpm.
-
Turbo późno się włącza - analiza logów
Czyli od 000 do ilu?
-
Turbo późno się włącza - analiza logów
Z odpieta przeplywka auto jezdzi dokladnie tak samo. ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ---------- Ok, mam logi: 008+010: http://i.imgur.com/bXRbUJ8.png 003+011: http://i.imgur.com/6IPh3Us.png Uszczelnilem dolot, mialem w jednym miejscu mozliwe lewe powietrze, wymienilem mocno sparcialy wezyk przy zaworze kontrolujacym egr i auto idzie lepiej, ale tak samo dopiero wtedy kiedy turbo zaskoczy. Zastanawia mnie tez, ze slyszalny dosc wyraznie jest charakterystyczny szum/rzezenie jakby mocno pracujacego turbo. I dziala to na zasadzie 0-1, czyli nie slychac tego i nagle bum - wlacza sie ten szum. Kiedys tego dzwieku nie bylo i silnik przy przyspieszaniu wydawal po prostu odglos zwiekszajacych obrotow. Zamieszczam dzwiek, moze kogos nakieruje: Notatka2 - 4Shared
-
Korekcje na pompowtryskach zapytanie?
Przeciez w poradnikach wyraznie jest napisane ze odchyly +/- 2,8 sa ok, wiec nie masz co poprawiac
-
Turbo późno się włącza - analiza logów
Ok, zloguje i podesle wyniki.
-
Turbo późno się włącza - analiza logów
Hej, Mam maly problem z turbina, ktora dosyc pozno zaskakuje. Na drugim biegu dopiero od 2200-2500rpm na wyzszych juz okolo od 2000. Samo turbo chodzi dobrze jak juz zaczyna pracowac, sztanga ok. Na kompie nie ma bledow. Z logow widze, ze EGR moze byc zabrudzony. Czy to moze byc powodem opoznionej turbiny? Logi: Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,011,011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM (olejcie tutaj pierwsza tabelke, chyba cos nie wyszlo)
-
Drzenie przy ruszaniu - sprzeglo czy dwumas?
Hej, Drżenie calego auta przy ruszaniu na samym sprzegle jest objawem zuzytego sprzegla czy dwumasu?
-
Czujnik ciśnienia G65 wymiana
Hej, Wie ktos moze jak wymienic czujnik cisnienia G65 w audi a4 b6 2.5 tdi? Swieci mi sie caly czas ECON, a na kompie wyskoczyl blad 819, czujnik G65.
-
Drżenie w przedziale 30-40km/h - Multitronic
Rozumiem, ze do sserwisu? Ile taka naprawa moze kosztowac i co konkretnie w skrzyni bedzie do naprawy?