Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shut88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shut88

  1. STATYCZNE Grupy: 004,008,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004,007,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000,001,003,000,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 014,018,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BASIC SETTINGS Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM DYNAMICZNE Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008,008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  2. Hej, Kupilem dzis usluge przerobienia wsadu. Dostalem go wlasnie z powrotem, autko jezdzi ok, ale bardzo chcialbym poradzic sie kogos kto bylby w stanie to ocenic. Czy nic nie jest niezdrowo poprzestawiane, czy mozna na tym spokojnie jezdzic. Bede bardzo wdzieczny za jakiekolwiek uwagi. Wsad do pobrania: Download Audi 25TDI 8E0907401Q 367155 tuned ok from Sendspace.com - send big files the easy way ---------- Post dopisany 20-09-2013 at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany 19-09-2013 at 21:22 ---------- Zalaczam wykres z hamowni. Cos jest na pewno nie tak. Nie wiem tylko czy przez chip czy problem mechaniczny.
  3. Musi tak byc w takim razie. Udalo mi sie wlaczyc dzienne bez przekrecania pokretla, autozamykanie po 15km/h i kilka innych rzeczy. Czy bez dlugiego kodowania moge jakos ustawic sile hamulcow i moc wspomagania?
  4. No to mam sprzeczne informacje bo w wielu zrodlach jest dlugie kodowanie w b6.
  5. A jak dokupie bordnetz to bedzie? Czy nie bedzie jak tego podpiac?
  6. Hej, Kupilem w koncu klon VCDS, odpalam 09 central electric i w funkcji Coding nie widze mozliwosci dlugiego kodowania, nie ma tez coding helpera. Dlaczego tak jest?
  7. Spoko, mam gware na dwa miesiace. Sprzedajacy byl bardzo pewny tej turbiny. A jak cos bedzie nie tak moge oddac.
  8. Czarne osmolone chyba jutro z rana montuje. Ile moze kosztowac wymiana suszary?
  9. Lopatki cale, luzu wzdluznego nie ma, poprzeczny minimalny moze na 1mm. Lopatki sa czarne, ale rozumiem ze to normalne?
  10. Hej, Jade dzisiaj kupic turbine i chcialem Was poprosic o kilka rad co sprawdzic przy ogladaniu, na co zwrocic uwage? Link do aukcji: AUDI A6 2.5 TDI 180KM TURBINA TURBOSPRĘŻARKA (3528527020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  11. Hej, Przetarl mi sie przewod wysprzeglika. Mechanik mi powiedzial ze jest troche robocizny z wymiana i bedzie to koszt 300 zl bez przewodu. Faktycznie jest z tym tyle rozbierania?
  12. shut88 odpowiedział(a) na shut88 temat w 1.9TDI
    Jak widac nie w kazdym, obdzwonilem chyba 10 w okolicy
  13. shut88 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, Juz znalazlem Najlepiej kupic na allegro
  14. Witam, Audi A4 B6 2.5 163KM. Jeden z moich wtryskiwaczy leje olej. Co mozna z tym zrobic?
  15. O dokladnie tak to brzmi: Takie charczenie turbiny w okolicach 1800-2000, po tej granicy przechodzi. Zamienialem N75 i N18 miejscami - to samo. Mialem spora nieszczelnosc na wezykach podcisnienia przy wtryskach, naprawilem - dalej tak samo jedzie. Wymienilem przeplywke, teraz mam duzo lepsze odczyty w 003 - ale dalej nastepuje mocne przyspieszenie dopiero po granicy 2000 rpm.
  16. Z odpieta przeplywka auto jezdzi dokladnie tak samo. ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ---------- Ok, mam logi: 008+010: http://i.imgur.com/bXRbUJ8.png 003+011: http://i.imgur.com/6IPh3Us.png Uszczelnilem dolot, mialem w jednym miejscu mozliwe lewe powietrze, wymienilem mocno sparcialy wezyk przy zaworze kontrolujacym egr i auto idzie lepiej, ale tak samo dopiero wtedy kiedy turbo zaskoczy. Zastanawia mnie tez, ze slyszalny dosc wyraznie jest charakterystyczny szum/rzezenie jakby mocno pracujacego turbo. I dziala to na zasadzie 0-1, czyli nie slychac tego i nagle bum - wlacza sie ten szum. Kiedys tego dzwieku nie bylo i silnik przy przyspieszaniu wydawal po prostu odglos zwiekszajacych obrotow. Zamieszczam dzwiek, moze kogos nakieruje: Notatka2 - 4Shared
  17. Przeciez w poradnikach wyraznie jest napisane ze odchyly +/- 2,8 sa ok, wiec nie masz co poprawiac
  18. Hej, Mam maly problem z turbina, ktora dosyc pozno zaskakuje. Na drugim biegu dopiero od 2200-2500rpm na wyzszych juz okolo od 2000. Samo turbo chodzi dobrze jak juz zaczyna pracowac, sztanga ok. Na kompie nie ma bledow. Z logow widze, ze EGR moze byc zabrudzony. Czy to moze byc powodem opoznionej turbiny? Logi: Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,011,011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM (olejcie tutaj pierwsza tabelke, chyba cos nie wyszlo)
  19. Hej, Drżenie calego auta przy ruszaniu na samym sprzegle jest objawem zuzytego sprzegla czy dwumasu?
  20. Hej, Wie ktos moze jak wymienic czujnik cisnienia G65 w audi a4 b6 2.5 tdi? Swieci mi sie caly czas ECON, a na kompie wyskoczyl blad 819, czujnik G65.
  21. Rozumiem, ze do sserwisu? Ile taka naprawa moze kosztowac i co konkretnie w skrzyni bedzie do naprawy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.