Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shut88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shut88

  1. Tak, normalne swieca. Juz 3 rozne ledy sprawdzalem.
  2. Hej, Wsadzilem postojowki led w miejsce normalnych w5w i nie swieca. Probowalem normalne ledowe, jak i te can-bus.
  3. Kat wtrysku jest ok. -BTDC to ATDC, tylko vag to zmienia przy logach. W okienku jest ATDC.
  4. Ale skoro po wymianie sprezarki stalo sie to samo, to chyba malo prawdopodobne, ze spowodowal to zawor, ktory jest w srodku w sprezarce.
  5. To jest nieregenerowane turbo. Moge sprobowac, ale nie wydaje mi sie zeby takie wachania w jedna i w druga strone byly spowodowane dlugoscia sztangi.
  6. Ale przy takim zakresie temperatura spalin nie bedzie na tyle wysoka zeby to wypalic.
  7. Juz probowalem Mialem juz kilka rundek po kilkadziesiat kilometrow przy obrotach 3-4k.
  8. Podcisnienie jest chyba ok, jedna rzecz spisalem tutaj: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/pomiar-szczelnosci-podcisnienia-287753/ Wydaje mi sie, ze po prostu geometria lekko sie przycina, wiec chyba oddam po prostu turbo do czyszczenia.
  9. Trudniej wymontowac niz wyczyscic, wiec oddaj po prostu do jakiegos warsztatu i powiedz, ze chcesz przeczyscic zapieczona geometrie w turbinie
  10. Musisz zdemontowac turbine, otworzyc ja, rozebrac, przeczyscic i wszystko zlozyc do kupy. Obawiam sie, ze bez oddania tego do warsztatu sie nie obejdzie.
  11. Moim zdaniem raczej pewne. Regeneracja turbiny to wymiana jej wnetrznosci, w twoim wypadku trzeba po prostu przeczyscic lopatki z syfu i nagaru spalin.
  12. Zapieczone kierownice turbo, daj do czyszczenia.
  13. Jakis czas temu podczas jazdy przy duzej predkosci na autostradzie rozwalilo mi sprezarke klimy, po prostu dziura w obudowie. Wylecia caly czynnik. Wymienilem sprezarke i teraz znowu to samo. Podejrzewam, ze jakis czujnik nie wylacza sprezarki kiedy powinien tak?
  14. wezyki nowe. Mimo to nie wydaje mi sie, zeby przez to turbina tak "plywala" od 2k do 3k rpm.
  15. Turbo uzywka, kupiona tydzien temu.
  16. Logi na serii. STATYCZNE: Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 014 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM DYNAMICZNE: Grupy: 001,004,001,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,011,003,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  17. shut88 odpowiedział(a) na tomber temat w Nadwozie i Wnętrze
    Tak. R134a.
  18. No raczej.
  19. Nie musi byc Krakow, chodzi mi o samo przerobienie pliku.
  20. shut88 odpowiedział(a) na mateo1597 temat w Audi A4 B6
    Tylko w zakladzie.
  21. Hej, Szukam kogos z polecania, kto dobrze przerobilby wsad.
  22. shut88 odpowiedział(a) na tomber temat w Nadwozie i Wnętrze
    Uszkodzona sprezarka lub brak czynnika.
  23. Turbo wymienione, wezyki wymienione. Po polaczeniu turbo bezposrednio, z pominieciem n75 jest to samo. N75 nowy. Sztanga w BS011 zasysa sie w pelni. Jedno to to, ze turbo pozno wstaje, ale zastanawia mnie tez przeladowanie w okolicach 2500rpm i pokrywa sie to ze spadkiem momentu obrotowego na wykresie z hamowni. Moze przeplywomierz walniety?
  24. Oddawalem jakis czas temu turbine do czyszczenia, bo wyskakiwal blad 575 i odcinalo moc powyzej 3000 rpm. Po regeneracji blad zniknal i auto idzie jak nalezy. Nie wiem czy mechanior regulowal sztange, ale na w vagu na BS ladnie sie sztanga rusza. ---------- Post dopisany 20-09-2013 at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2013 at 20:56 ---------- Nowe logi z nowa turbina. STATYCZNE Grupy: 004,008,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004,007,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000,001,003,000,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 014,018,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BASIC SETTINGS Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM DYNAMICZNE Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008,008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.