Treść opublikowana przez shut88
-
Postojówki LED nie dzialaja
Tak, normalne swieca. Juz 3 rozne ledy sprawdzalem.
-
Postojówki LED nie dzialaja
Probowalem juz.
-
Postojówki LED nie dzialaja
Hej, Wsadzilem postojowki led w miejsce normalnych w5w i nie swieca. Probowalem normalne ledowe, jak i te can-bus.
-
logi do oceny 2.5 TDI
Kat wtrysku jest ok. -BTDC to ATDC, tylko vag to zmienia przy logach. W okienku jest ATDC.
-
Rozwala sprezarke przy duzej predkosci
Ale skoro po wymianie sprezarki stalo sie to samo, to chyba malo prawdopodobne, ze spowodowal to zawor, ktory jest w srodku w sprezarce.
-
Prosba o ocene przerobionego wsadu
To jest nieregenerowane turbo. Moge sprobowac, ale nie wydaje mi sie zeby takie wachania w jedna i w druga strone byly spowodowane dlugoscia sztangi.
-
Prosba o ocene przerobionego wsadu
Ale przy takim zakresie temperatura spalin nie bedzie na tyle wysoka zeby to wypalic.
-
Prosba o ocene przerobionego wsadu
Juz probowalem Mialem juz kilka rundek po kilkadziesiat kilometrow przy obrotach 3-4k.
-
Prosba o ocene przerobionego wsadu
Podcisnienie jest chyba ok, jedna rzecz spisalem tutaj: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/pomiar-szczelnosci-podcisnienia-287753/ Wydaje mi sie, ze po prostu geometria lekko sie przycina, wiec chyba oddam po prostu turbo do czyszczenia.
-
Prośba o analizę błędów
Trudniej wymontowac niz wyczyscic, wiec oddaj po prostu do jakiegos warsztatu i powiedz, ze chcesz przeczyscic zapieczona geometrie w turbinie
-
Prośba o analizę błędów
Musisz zdemontowac turbine, otworzyc ja, rozebrac, przeczyscic i wszystko zlozyc do kupy. Obawiam sie, ze bez oddania tego do warsztatu sie nie obejdzie.
-
Prośba o analizę błędów
Moim zdaniem raczej pewne. Regeneracja turbiny to wymiana jej wnetrznosci, w twoim wypadku trzeba po prostu przeczyscic lopatki z syfu i nagaru spalin.
-
Prośba o analizę błędów
Zapieczone kierownice turbo, daj do czyszczenia.
-
Rozwala sprezarke przy duzej predkosci
Jakis czas temu podczas jazdy przy duzej predkosci na autostradzie rozwalilo mi sprezarke klimy, po prostu dziura w obudowie. Wylecia caly czynnik. Wymienilem sprezarke i teraz znowu to samo. Podejrzewam, ze jakis czujnik nie wylacza sprezarki kiedy powinien tak?
-
Prosba o ocene przerobionego wsadu
wezyki nowe. Mimo to nie wydaje mi sie, zeby przez to turbina tak "plywala" od 2k do 3k rpm.
-
Prosba o ocene przerobionego wsadu
Turbo uzywka, kupiona tydzien temu.
-
Prosba o ocene przerobionego wsadu
Logi na serii. STATYCZNE: Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 014 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM DYNAMICZNE: Grupy: 001,004,001,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,011,003,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
- Panel klimy
-
Dobrzy chiptunerzy
No raczej.
-
Dobrzy chiptunerzy
Nie musi byc Krakow, chodzi mi o samo przerobienie pliku.
-
Przyciemnianie szyb
Tylko w zakladzie.
-
Dobrzy chiptunerzy
Hej, Szukam kogos z polecania, kto dobrze przerobilby wsad.
-
Panel klimy
Uszkodzona sprezarka lub brak czynnika.
-
Prosba o ocene przerobionego wsadu
Turbo wymienione, wezyki wymienione. Po polaczeniu turbo bezposrednio, z pominieciem n75 jest to samo. N75 nowy. Sztanga w BS011 zasysa sie w pelni. Jedno to to, ze turbo pozno wstaje, ale zastanawia mnie tez przeladowanie w okolicach 2500rpm i pokrywa sie to ze spadkiem momentu obrotowego na wykresie z hamowni. Moze przeplywomierz walniety?
-
Turbo późno się włącza - analiza logów
Oddawalem jakis czas temu turbine do czyszczenia, bo wyskakiwal blad 575 i odcinalo moc powyzej 3000 rpm. Po regeneracji blad zniknal i auto idzie jak nalezy. Nie wiem czy mechanior regulowal sztange, ale na w vagu na BS ladnie sie sztanga rusza. ---------- Post dopisany 20-09-2013 at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2013 at 20:56 ---------- Nowe logi z nowa turbina. STATYCZNE Grupy: 004,008,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004,007,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000,001,003,000,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 014,018,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BASIC SETTINGS Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM DYNAMICZNE Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008,008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM