-
Czujnik poziomowania ksenonów AUDI A4 PIERWSZA REJESTRACJA 2007 3.0TDI AVANT
Kolego tylko że jak błąd znika po godzinie to wszystko hula i jak go podłączam do komputera to nie ma błędu ;/ zaczyna elektronika w Audi zawodzić coraz bardziej ehh
-
Czujnik poziomowania ksenonów AUDI A4 PIERWSZA REJESTRACJA 2007 3.0TDI AVANT
Witam panowie taki mam problem że wyskakuje błąd na pomarańczowo czujnik poziomowania ksenonów ;/ i najgorsze jest to że samochód nie odpala czy to tak ma być ???? i na przykład wracam za godzinę i samochód jezdzi miesiąc bez problemu i znów się pojawia coraz częściej i znów spokój co mam zrobić ?? proszę o pomoc Mam albo pecha albo tak już jest dopiero co wymieniłem wtryski ;/ duży koszt niestety i teraz ten problem może to waszym zdaniem nie duży problem proszę o pomoc martwi mnie to że nie odpala gdy wyskoczy błąd.
-
proszę o pomc
Witam wszystkich miłośników tej marki Panowie mam taki problem nabyłem Audi i od pewnego czasu pojawia mi się żółta kontrolka typu prostokąt z wykrzyknikiem dwie strzałeczki obok i dwie kreski ukośne i wtedy nie mogę odpalić samochodu ! gdy mu przejdzie samochód odpala i chodzi bez kłopotów lecz zaczyna mi się to powtarzać i nie wiem jaka jest przyczyna bardzo proszę o pomoc i pojawia się jeszcze brakes na czerwono hmmm Jeżeli w nie odpowiednie miejsce wystawiam tą wiadomość to sorka jestem pierwszy raz na Forum.
-
problem na chwile... B7 TDI 3.0
Witam wszystkich miłośników tej marki Panowie mam taki problem nabyłem Audi i od pewnego czasu pojawia mi się żółta kontrolka typu prostokąt z wykrzyknikiem dwie strzałeczki obok i dwie kreski ukośne i wtedy nie mogę odpalić samochodu ! gdy mu przejdzie samochód odpala i chodzi bez kłopotów lecz zaczyna mi się to powtarzać i nie wiem jaka jest przyczyna bardzo proszę o pomoc i pojawia się jeszcze brakes na czerwono hmmm Jeżeli w nie odpowiednie miejsce wystawiam tą wiadomość to sorka jestem pierwszy raz na Forum.
-
Audik A4 Avant
Witam wszystkich miłośników tej marki Panowie mam taki problem nabyłem Audi i od pewnego czasu pojawia mi się żółta kontrolka typu prostokąt z wykrzyknikiem dwie strzałeczki obok i dwie kreski ukośne i wtedy nie mogę odpalić samochodu ! gdy mu przejdzie samochód odpala i chodzi bez kłopotów lecz zaczyna mi się to powtarzać i nie wiem jaka jest przyczyna bardzo proszę o pomoc i pojawia się jeszcze brakes na czerwono hmmm nie wiem jaka jest przyczyna proszę o pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników tej marki Panowie mam taki problem nabyłem Audi i od pewnego czasu pojawia mi się żółta kontrolka typu prostokąt z wykrzyknikiem dwie strzałeczki obok i dwie kreski ukośne i wtedy nie mogę odpalić samochodu ! gdy mu przejdzie samochód odpala i chodzi bez kłopotów lecz zaczyna mi się to powtarzać i nie wiem jaka jest przyczyna bardzo proszę o pomoc i pojawia się jeszcze brakes na czerwono hmmm
MATIJAS
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta