Skocz do zawartości

paszelek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O paszelek

  1. czyszczenie przeprowadzone zalalem Castrola 5W30 i na chwile obecna jest ok.
  2. okej to w najblizszych dniach zabiore sie za to. Dzieki. Pozdrawiam
  3. no jest tam troche syfu wiec musze sie zabrac tak jak mowisz za zdjecie miski i dekla. myslalem zeby cos wlac rozpuszczajacego a potem olej wymienic 5W30?
  4. Witam ja mam taki problemik. Kupilem niedawno a4 1.8T chce wymienic olej ale mam pod korkiem duzo nagaru pewnie spowodowanego long laifem wymiana co 30tys oleju:facepalm: jak to wyplukac i czym najlepiej? no i jaki olej zalac? auto sprowadzone ze Szwajcarii jeden wlasciciel przebieg teoretycznie 246k
  5. paszelek

    Rozrząd skf

    u mnie tez rozrzad do roboty ja to celuje w zestaw INA/SKF i do tego pompa Hepu albo tez SKF biorac pod uwage to ze wymiany przy 120tys wiec moim zdanie chyba warto dolozyc.
  6. paszelek

    SPOTY RADOMSKIE

    Siema. W najblizszym czasie postaram sie wpasc na spot. B5/avant 1.8T 2000 przy okazji zaczerpne troche jezyka od bardziej obeznanych. Pozdrawiam:hi::hi:
  7. Witam. Posiadam od jakiegos czasu a4/avant 2000r 1.8T APU. MAm nadzieje ze pomozecie mi w rozwiazywaniu wszelakich problemow zwiazanych z eksploatacja i nie tylko. Dodam ze mam zaszczyt byc mechanikiem wiec cos tam sie orientuje jednak nie mam jakiegos wielkiego stazu dlatego licze na wasza pomoc. Pozdrawiam Pawel.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...