-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Witam. Kończy mi się aku w moim A4. Fabrycznie siedzi 110Ah i 520A. Co polecacie? Jakie firmy? Dobrze opisują aku z firmy Topla, Duracel i Banner. One nadają się do naszych aut? Bo sprzedawcy twierdzą że musi być Varta. Jeszcze jedno jeżdżę z reguły krótkie trasy, czy tak duża pojemność jest potrzebna czy zmniejszyć na mniejszą? Wiem, producent z jakiegoś powodu włożył tak duży aku. Poprawiać fabrykę czy nie ma sensu? Topla 110Ah 1000A kosztuje w granicach 550 zł. Kabel mam więc bez problemu zakoduje inna pojemność, a jeśli zmienię na taką samą pojemność to rozumiem że nie trzeba nic kablem grzebać?
-
Poci się silnik CAGB
To nie od wlewania oleju. Widać jakby spod tej plastikowej obudowy gdzieś leciało.
-
Poci się silnik CAGB
Witam zauważyłem że poci mi się silnik w okolicach wlewu oleju. Nawet w gwiazdach wtryskiwaczy jest. Co tam za uszczelki powymieniac? Uszczelka głowicy i wtryskiwaczy?
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Nie no pytam bo myślałem że ktoś już tak kombinował A odważył się ktoś jechać na tą akcje?
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Witam, sprawdziłem na stronie Audi, że moja A4 łapię się na akcję serwisową 23Q4 - Akcja serwisowa - norma emisji spalin - silniki wysokoprężne. Powiedźcie co oni będą zmieniać na akcji? Kata? wtryski, mapę silnika? Jeżeli padnie na mapę silnika to jeżeli się uda dogadać z salonem Audi to mogą wgrać mapę np od jakiegoś 170 konnego silnika do mojego 136 konnego?
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
A czy silnik na belgie ktory ma 100 kw CAGB tez pod to podlega? Bo w tej tabelce go nie ma a prawie jest taki sam jak inne
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Witam. Jakie dokladnie kody lapia sie na te silniki z eko programem?
-
Felgi do A4 B8
Witam. Szukam felg na opony zimowe 245/45/18. Mam ograniczony budzet niestety i znalazlem takie http://olx.pl/oferta/alufelgi-18-5x112-audi-vw-skoda-et-35-tanio-pilne-CID5-IDbAh8W.html
-
Kompresor klimatyzacji jaki?
A czy model 4fo0 260805aj bedzie ok? Kupiłem 8K0 260 805L
-
Kompresor klimatyzacji jaki?
Witam. Okazalo sie ze mam jednak uszkodzona sprezarke klimatyzacji. Powiedzcie mi jakie numery OEM pasuja do mojego diselka. Aktualnie mam zalozona 8K0 260 805E.
-
Oklejenie tylnych lamp folią
Witam, czy ktoś oklejał tylne lampy folią? Chodzi mi o delikatne przyciemnienie folią jasny czarny przykładowa aukcja http://allegro.pl/folia-do-przyciemniania-lamp-termoplastyczna-30x50-i5183788114.html
-
Klima nie działa, zero błędów
tam od spodu są dziurki ale czy jakieś śrubki są? Dobra wyciągnąłem posprawdzałem i niby ok, ale klima nadal zachowuje się jak przedtem.
-
Klima nie działa, zero błędów
Ok, powiedz mi tylko jak wyjąć panel od klimy?
-
Klima nie działa, zero błędów
Czyli jest możliwe że któryś czujnik padł? Od czego najlepiej zacząć? W dwóch serwisach mówią że sprężarka do wymiany.
-
Klima nie działa, zero błędów
To jest dziwne teraz przez godzinkę czasu chłodziła jak lodówa bez przerwy. Dzisiaj podczas jazdy włączyła się na dwie minuty później wyłączyła na 10 i tak w kolko. Może jakiś czujnik siadł? Albo któreś styki? Mam nadzieje że nie sprężarka Teraz znalazłem stary skan, w klimie był jeden błąd ale dał się skasować. Adres 08: Klimatyzacja (J255) Plik etykiet: Przekier.nieudane! Oznaczenie elementu SW: 8T1 820 043 AA HW: 8T1 820 043 AA Komponent: KLIMA 1 ZONE H06 0150 Weryfikacja: A1000000 Numer seryjny: 01170120091187 Kodowanie: 34000000 Kod serwisu: WSC 02391 823 56573 Znaleziono 1 błąd: 01206 - Sygnał przedziału czasu wyłączenia zapłonu 008 - Niezrozumiały sygnał - Sporadyczny Ramka zamrożona: Stan błędu: 00101000 Priorytet błędu: 7 Częstość błędu: 3 Wew.licznik błędów: 22 Przebieg: 120580 km Wskaźnik czasu: 0 Data: 2008.05.27 Czas: 00:00:41
adamo0077
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta