Treść opublikowana przez Matyss88
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO, mówisz, że może być problem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja będę na pewno. Wparujemy do Zabrzeży i będziemy szukać balonów na ogrodzeniu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
też się pisze, o której wyjazd i gdzie się zbieramy??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kilka fot z VSR i TGL https://www.dropbox.com/sh/4d9388jzn9e3mk2/IKaZzsCeKm
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie i Panie właśnie wróciłem z Verva Street Racing i Top Gear Live to co tam się działo to po prostu miazga i mózg rozjeb..., jak tylko ktoś kiedyś będzie miał okazje na coś takiego jechać to polecam z czystym sumieniem na pewno nikt nie będzie zawiedziony. Jak tylko wrzucę foty i filmiki na jakiś serwer to podepnę linka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Szalejesz prezes na program teraz ruszaj Jeszcze muszę dojść do ładu dlaczego ją muli na wyższych obrotach. Sprawdź przeływkę. Przydał by się komplet logów. Przepływkę już z Dixonem podmieniałem i nie było różnicy, logi wrzuciłem na forum i zrobiłem to co mówili czyli , wymieniłem przewody, podmieniałem przepływke, wywaliłem katalizator, zmieniłem N75 i dalej nic. Muszę się w VW umówić żeby sprawdzili co jest w końcu przyczyną tych problemów.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Szalejesz prezes na program teraz ruszaj Jeszcze muszę dojść do ładu dlaczego ją muli na wyższych obrotach.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No w końcu wywaliłem ten głupi katalizator z auta tylko dalej jest coś nie tak, muszę jednak odwiedzić serwis
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przecież tam nie było żadnej szydery a mi nie przeszkadza chodzić z rynku do bohemy 2 godziny
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W końcu możesz pisać na formu
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj (sobota) Dixon widziany około godz. 20 na Tarnowskiej w Sączu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
O ile Mateusz nie zmienił numeru to to powinien być ten 539108533.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No po prostu gościu mnie rozwalił, skąd się tacy ludzie biorą.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Natalka nasz kochana się wybiera więc Krzysiek możemy z nią jechać na 2 auta ewentualnie jak by Mateusz chciał też by pojechał jako 3 i już byśmy mieli jakąś ekipkę Chętnie bym się wybrał do Tarnowa ale akurat wtedy jestem w Wawie, bo już 21 Top Gear Live
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja dziś będę na spocie, a co to za zlot w Tarnowie jest i kiedy?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kurde 20 lat... szkoda gościa
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wie ktoś może co to za wypadek był dziś na Naściszowej, że nie puszczali aut?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj (01.09.2013r.) około 13 w Nowym Sączu zaparkowana B5 Dixona na ul. Matejki.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil ty przy turbo wszystkie przewody pojechałeś tym cieńszym wężykiem? Bo oryginalnie tam są różne średnice na tych trójnikach. Może dobrze będzie to zrobić jak w ori t będzie +22,3KM
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil zamontowałeś już wszystkie przewody? Dixon ty na serio z tą A klasą?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Fotka spadła mega
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Parę moich fot: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzięki wielkie za zlot w doborowym towarzystwie
-
Sprezyny MTS czy EIBACH
Spotkał się ktoś z firmą FK-Automotive lub Jamex i może powiedzieć coś na temat ich sprężyn?
-
Proszę o ocenę logów.
W miejsce katalizatora jest wspawana rura o takiej samej średnicy jak wydech. Możliwe, że coś przegapiłem dlatego będę jeszcze wymieniła wężyki podciśnienia na sylikonowe, co do logów na 4 biegu to po prostu mechanik mówił żeby od razu przerzucić z 2 na 4 i potem gaz do spodu. W takim razie w sobotę zabiorę się za czyszczenie kolektora i resztę rzeczy. Postaram się jeszcze kogoś dorwać z inną przepływką. Tylko pytanie czy AVG jest taka sama jak w AFN? Bo tu u mnie to pełno AFNów a z AVG to jest nas dwóch.