Treść opublikowana przez Matyss88
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pany czy ktoś z was spotkał się ze sprężynami TA TECHNIX jeśli tak to jaka jest wasza opinia na temat tej firmy? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Hehe kogo my tu mamy;D powitać Wróciłem A powitać! Ładnie się furka na drodze prezentuje Dziękować, dziękować A czemu to takie spacerowe tempo wtedy miałeś?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Hehe kogo my tu mamy;D powitać Wróciłem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam wszystkich po długiej przerwie. Siara moje auto widziałeś w takim razie pod galerą Szubryta.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil gratulacje :-) ale pamietaj też o stałych bywalcach spontan audi :-)
-
[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan
No na bogato Dixon będzie pięknie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Skoro tak uważa to może by się pokazał swoją A4 może się nauczymy jak ma auto wygladać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kilkadziesiat stron wczesniej juz o tym pisalismy. O to sorry nie widziałem tego- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I jak tu ich lubić?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tam też wrzuciłem, ale może tu się ktoś znajdzie kto ma taki głośnik do sprzedania. jaki ten głosnik chcesz? Ryba85 potrzebuje prawy przedni głośnik BOSE ten w dole drzwi, bo mój niestety odmówił posłuszeństwa a to ja mam ale chyba nokii ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/listwa-drzwi-prawy-pp-pt-nowy-typ-rdzy-itp-50zl-kw-reczny-oslonoa-290700/ LOKO takich szukasz? Szukam przednich obydwu Dzięki za linka - jedna do przodu Nokia odpada, muszę dorwać oryginał BOSE.- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A jakość wykończenia wnętrza to miód malina- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tam też wrzuciłem, ale może tu się ktoś znajdzie kto ma taki głośnik do sprzedania. jaki ten głosnik chcesz? Ryba85 potrzebuje prawy przedni głośnik BOSE ten w dole drzwi, bo mój niestety odmówił posłuszeństwa- [B5 AVG] Czarny sedan z przytulnym wnętrzem :D
Wiem o czym mówisz mam to samo- Zmieniliście już opony ?
Ja dopiero dziś zamówiłem opony- [B5 AVG] Czarny sedan z przytulnym wnętrzem :D
Póki co drobne zmiany, listopad-grudzień może uda się na wirusa jechać, a na wiosnę gwint ---------- Post dopisany 12-11-2013 at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2013 at 20:56 ---------- Kilka fotek.- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tam też wrzuciłem, ale może tu się ktoś znajdzie kto ma taki głośnik do sprzedania.- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pany ma ktoś na sprzedaż prawy przedni głośnik BOSE do B5? Chętnie kupie.- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dobry dawno mnie tu nie było.- [ALL B5] Mój Kermit;D
AFN i AVG go ostatnio pogoniły i przerzucił się chłopak na dieselka No a kolor jest konkret- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike_G_A4 coś ty narobił? :grin To co teraz B8??- [b5 afn]
Wnętrze fajne, ale te lampy przód i tył wywal jak najszybciej- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To będzie piękny widok na drodze- Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
A u mnie wyglądało to tak: Honda Civic 1,5 (1995) Audi A4 Avant 1,9tdi (1997) - wirus na 140KM Opel Omega 2,0 (1995) - automat I teraz Audi A4 sedan 1,9tdi (1999)- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Gratulacje, piękna sztuka - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt