Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Czarny sedan z przytulnym wnętrzem :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,

Jako że, jestem nowy na forum, chciałem pochwalić się swoim świeżym zakupem. Wcześniej jeździłem A4 B5 avant z 1998 roku z silnikiem 1,9TDI AFN + wirus na 140KM jednak ściągała ona na siebie strasznie dużo samochodów i w pewnym momencie nie można jej było już odratować :wallbash:

Obecnie w garażu stoi Audi A4 sedan, 1999r. 1.9tdi AVG. auto zakupione w czerwcu 2013. :decayed:

Wyposażenie:

- pełny FIS

- el. szyby przednie

- el. lusterka

- nawigacja w FIS

- zestaw głośnomówiący

- nagłośnienie BOSE :banan:

- skórzana tapicerka

- podłokietnik przód / tył

- czujniki parkowania :naughty:

- podgrzewane siedzenia

- halogeny

- ABS

- 4 x Airbag

- klimatyzacja

- centralny zamek

Plany:

- wirus

- Naprawa FIS

- wywalenie katalizatora ZROBIONE

20130920_180938.jpg 20130920_180947.jpg 20130920_180944.jpg 20130920_180930.jpg

- Ringi na zegary ZROBIONE

licznik.jpg

- Zawieszenie w dół 35-40mm (muszę sprawdzić na jakim wjadę do domu :grin:)

- LEDy w oświetleniu wnętrza - ZROBIONE

20130910_184253.jpg 20130910_184246.jpg 20130910_184304.jpg LEDy przygotowane przez bidzio1

- rozpórka dolna ZROBIONE

- Zestaw Bluetooth

- Lusterko prawe od anglika

- Reszta wyjdzie w praniu:

+ taki mały modzik:

2013_10_15_19_43_02.jpg 2013_10_15_19_43_53.jpg 2013_10_15_19_44_03.jpg

+ wlepy:

2013_10_18_13_51_17.jpg 2013_10_18_13_51_04.jpg

GALERIA

image.jpg image.jpg image.jpgimage.jpg image.jpg

Opublikowano

ładny egzemplarz :naughty:gwint felga i kosa :kox:

Opublikowano

bezawaryjnosci

Opublikowano

Dobry wybór czarny sedan:decayed: A poza tym fajny wypas:naughty:

Może nareszcie będzie wpadał drugi polift na spoty w Sączu

Opublikowano
  • Autor

A to na spotach brakuje poliftów? :decayed:

Opublikowano

Niestety tylko jeden jest:doh:

Opublikowano

Autko bardzo ładne , troszkę w dół i będzie gitara . Zdjęcia super :thumbup1:

Opublikowano

Piękna jest ale jak to zwykle bywa w tych autach FIS popalony :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

FIS da się zrobić i będzie pięknie, co ciekawe wcześniej miałem A4 z 1997 i FIS był w idealnym stanie. Co do gleby to nie chce jej za bardzo robić bo drogi u nas są w opłakanym stanie.

Opublikowano

Fajne wyposażenie i przytulne wnętrze.

Jak by Ci się znudził podłokietnik to daj znać :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

Wątpię żeby podłokietnik mi się znudził :-P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Niestety tylko jeden jest:doh:

Ale nie jedyny czarny sedan :naughty::naughty: zapraszamy

Opublikowano
  • Autor
Niestety tylko jeden jest:doh:

Ale nie jedyny czarny sedan :naughty::naughty: zapraszamy

Jak tylko pogoda dopisze to 30 czerwca jestem pod Media, bardzo chętnie zobaczę wasze maszyny :naughty:

Opublikowano

Ładna sztuka :naughty:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ładnie z modami lecisz że nie nadążam za Tobą:shock3:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Póki co drobne zmiany, listopad-grudzień może uda się na wirusa jechać, a na wiosnę gwint :decayed::banan:

---------- Post dopisany 12-11-2013 at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2013 at 20:56 ----------

Kilka fotek.

2013_10_18_13_51_04.jpg2013_10_18_13_51_17.jpg901928_537505853006754_761588694_o.jpg1398156_553014841455855_695094801_o.jpg1425258_553014961455843_1403971418_o.jpgDSCF6176_1264x1686.jpg1271930_537502206340452_1426014141_o.jpg

Opublikowano

ładnie się autko prezentuje :naughty:

Opublikowano

Mam słabość do tego wnętrza :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.