Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mecromon

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mecromon

  1. Limuzynę jakaś A8 będziesz wynajmował czy swoim ?
  2. Nie wiem czy ci tyle weselnych wystarczy No ale masz racje, mi najbardziej pasuje niedziela, bo piątki i soboty to imprezy lub siedzenie u rodziców A eskorta to dobry pomysł
  3. Ja proponuje sporego spota na niedziele godzina 18-19, dlatego żeby już sobie wcześniej zarezerwować czas i nie było sytuacji że coś mi wypadło
  4. denveco: Twoja sucz fajnie siedzi Moja na następnym spot też tak będzie
  5. zostaje opcja Tesco24h na przeciwko Media, tam jest sporo miejsca i dobrze oświetlone przy tirach, więc można sobie spokojnie stanąć jeden obok drugiego i porobić foty Jutro wieczorem będę tam na zakupach to zobaczę co i jak.
  6. Panowie spot udany, ale faktycznie trzeba inna lokalizacje dorwać, chyba że będziemy się ustawiać np na 19, bo się szybko ciemno robi
  7. Wały są już przejezdne ?
  8. zachalny w niedziele o 20 nie bedziesz
  9. Ja się piszę Panowie, niedziela godzina 20 na wałach ?? denveco: muszę zobaczyć co masz pod machą, planuje mała modernizację na V6 i manuala jak mi automat padnie ( ponad 200 tys wiec lada dzień )
  10. Spot udany, 11 aut Szkoda że byłem umówiony i musiałem się szybciej urwać ;/ nie poznałem wszystkich. Następny spot będę już do końca, wezmę jakieś piwko bezalkoholowe Tutaj moje 3 foty które zrobiłem pod mostem auta wyszły kozacko Ps. dajcie jakiś namiar na dobry sprawdzony warsztat.
  11. Ja dzisiaj Panowie jednak nie mogę wpaść, ale weeeknd 100% będę.
  12. Na temat spotów piszcie do jednego wątku
  13. Wały chyba do końca tygodnia mają być zablokowane. Jak będzie spot pod mostem pionierów to też się pojawię
  14. Może się pojawię dzisiaj, a jutro nie mam czasu wyskoczyć na wały.
  15. Jeśli będzie na wałach, to wracając z centrum z chęcią wpadnę. W sumie pod mostem pionierów też mi po drodze przez zdroje.
  16. Dzięki panowie za linki
  17. Spot fajny Spoko za tydzień może ktoś jeszcze dołączy PS. Miłosz ---> tu masz fotke View image: auto auta jak wygląda obniżone podaj mi namiary na tego gościa od płyty ochronnej pod silnik, bo chcę go znowu posadzić niżej
  18. Bede z kumplem, to do zobaczenia na miejscu
  19. Tylko dajcie znać o której jutro, żeby nie kwitnąć
  20. Ja dzisiaj nie dam rady, ale jutro po 17 jestem wolny więc z chęcią wpadnę. Podajcie tylko miejsce i godzine.
  21. Tylko że wały mają być przejezdne dopiero od środy.
  22. Jutro wyjątkowo można zrobić spot o 18 tam gdzie pierwotnie pisałem, czyli przy arkonii. Jest miejsce gdzie zaparkować, a po spocie kto chce to może jechać na eske na wały Jest opcja żeby przełożyć spota na następny tydzień i tradycyjnie uderzyć na wały, bo na razie wszędzie blokady. Ewentualnie propozycja parkingu jakiegos marketu Tesco na Mieszka 24h ?
  23. Dzisiaj będę na esce, więc jutro specjalnie na wały jechąć mi się nie będzie chciało
  24. Ja proponuje miejsce pomiędzy arkonią a arkonką, jest tam kryte miejsce na grilla. Można spokojnie z godzinke posiedzieć, pogadać, zjeśc kiełbache z grilla i wypić bezalkoholowe piwko A jest też i gdzie zaparkować autko
  25. Ja jestem dyspozycyjny cały tydzień.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.