Treść opublikowana przez Mecromon
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Limuzynę jakaś A8 będziesz wynajmował czy swoim ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Nie wiem czy ci tyle weselnych wystarczy No ale masz racje, mi najbardziej pasuje niedziela, bo piątki i soboty to imprezy lub siedzenie u rodziców A eskorta to dobry pomysł
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja proponuje sporego spota na niedziele godzina 18-19, dlatego żeby już sobie wcześniej zarezerwować czas i nie było sytuacji że coś mi wypadło
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
denveco: Twoja sucz fajnie siedzi Moja na następnym spot też tak będzie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
zostaje opcja Tesco24h na przeciwko Media, tam jest sporo miejsca i dobrze oświetlone przy tirach, więc można sobie spokojnie stanąć jeden obok drugiego i porobić foty Jutro wieczorem będę tam na zakupach to zobaczę co i jak.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Panowie spot udany, ale faktycznie trzeba inna lokalizacje dorwać, chyba że będziemy się ustawiać np na 19, bo się szybko ciemno robi
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Wały są już przejezdne ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
zachalny w niedziele o 20 nie bedziesz
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja się piszę Panowie, niedziela godzina 20 na wałach ?? denveco: muszę zobaczyć co masz pod machą, planuje mała modernizację na V6 i manuala jak mi automat padnie ( ponad 200 tys wiec lada dzień )
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Spot udany, 11 aut Szkoda że byłem umówiony i musiałem się szybciej urwać ;/ nie poznałem wszystkich. Następny spot będę już do końca, wezmę jakieś piwko bezalkoholowe Tutaj moje 3 foty które zrobiłem pod mostem auta wyszły kozacko Ps. dajcie jakiś namiar na dobry sprawdzony warsztat.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja dzisiaj Panowie jednak nie mogę wpaść, ale weeeknd 100% będę.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Na temat spotów piszcie do jednego wątku
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Wały chyba do końca tygodnia mają być zablokowane. Jak będzie spot pod mostem pionierów to też się pojawię
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Może się pojawię dzisiaj, a jutro nie mam czasu wyskoczyć na wały.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jeśli będzie na wałach, to wracając z centrum z chęcią wpadnę. W sumie pod mostem pionierów też mi po drodze przez zdroje.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dzięki panowie za linki
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Spot fajny Spoko za tydzień może ktoś jeszcze dołączy PS. Miłosz ---> tu masz fotke View image: auto auta jak wygląda obniżone podaj mi namiary na tego gościa od płyty ochronnej pod silnik, bo chcę go znowu posadzić niżej
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Bede z kumplem, to do zobaczenia na miejscu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Tylko dajcie znać o której jutro, żeby nie kwitnąć
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja dzisiaj nie dam rady, ale jutro po 17 jestem wolny więc z chęcią wpadnę. Podajcie tylko miejsce i godzine.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Tylko że wały mają być przejezdne dopiero od środy.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Jutro wyjątkowo można zrobić spot o 18 tam gdzie pierwotnie pisałem, czyli przy arkonii. Jest miejsce gdzie zaparkować, a po spocie kto chce to może jechać na eske na wały Jest opcja żeby przełożyć spota na następny tydzień i tradycyjnie uderzyć na wały, bo na razie wszędzie blokady. Ewentualnie propozycja parkingu jakiegos marketu Tesco na Mieszka 24h ?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Dzisiaj będę na esce, więc jutro specjalnie na wały jechąć mi się nie będzie chciało
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Ja proponuje miejsce pomiędzy arkonią a arkonką, jest tam kryte miejsce na grilla. Można spokojnie z godzinke posiedzieć, pogadać, zjeśc kiełbache z grilla i wypić bezalkoholowe piwko A jest też i gdzie zaparkować autko
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Ja jestem dyspozycyjny cały tydzień.