Treść opublikowana przez Mecromon
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja w niedzielę jak najbardziej Dawno nic nie było
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Jak do B8 to zobacz w salonie jak wglądają
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dziś o 22:30 spot nocnej jazdy jest, ponoć teledysk mają kręcić. Jedzie ktoś audianą ?
-
25.05.2014 makowice!!!!
A jak tam jest z dojazdem, nie zgubie zawieszenia ?
-
Ultimate 1/4 grand prix polski
Byłem, impreza fajna, aut tyle że aż po horyzont. Dojazd kijowy, jak ktoś ma obniżone auto to łatwo załatwić miskę olejową ( non stop szorowałem płyta ochronną ). Corvette VTG wymiatała ( 1,4 s. do 100 km/h ).
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jechałem od strony Szczecina i byłem pierwszy raz Myślałem ze jest tylko ten jeden parking na którym się mineliśmy, a ten drugi parking na którym wszyscy byli to przypadkiem trafiłem PS. Stałem właśnie obok tej A3 o której mówiłeś
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
A no tak a byłeś ? bo w sumie z audi to tylko a3 widziałem W sumie to ciemny granat A byłem, czarna z czarnymi alusami na gwincie. Mineliśmy się chyba na lotnisku wcześniej, bo widziałem że później dojechałeś ( myślałem źe na spot nikt nie przyjechał była 12:20 to mówie jadę w stronę Stargardu bo na Szczecin korek, widziałem że tylko jedna audiczka przyjechała ale swtierdziłem że ktoś przyjechał przypadkiem po drodze sie zatrzymać. Jak ruszyłem w stronę Stargardu to zobaczyłem że wszyscy byli dalej )
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Byłeś czarnym audi z białymi alusami ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja będę. PS. Auto zrobione ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jeszcze jaja będą że to faktycznie był on
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Targi kijowe, dobrze ze grill się udał Dzięki za spota !
-
MOTOSHOW SZCZECIN 12-13 KWIETNIA 2014r - ,, SHOW & SHINE ,, SZANUJ-SIE.PL
Spot 9:30, a na targi o której by się ruszyło, chyba od 11-12 będą otwarte dla pozostałych.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dronik kozacka sprawa Denveco weź go na następnego spota
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Mamy nauczkę na przyszłość żeby być na czas
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Też planowałem być o 18, ale moja matulka se wymyśliła jeszcze zakupy w biedronce i wyszło jak wyszło ;/
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
To gdzie uciekliście wczoraj ? Przyjechałem wczoraj o 18:45 i nikogo już nie było na wałach.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Gdzie jesfescie ? Ja dopiero teraz przyjechalem
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Zbiórka o 18 na wałach, później można coś pomyśleć nad grillem PS. oddałeś mi klucz ( wtedy co niebiescy przywalili się o światła musiałeś wymieniać ? ), bo już nie pamiętam
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jak jestes z prawobrzeża to możemy się ustawić przed 18 na struga na parkingu pizzahut, tez będę tędy jechał.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja bede, ale to waly czy gdzie ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jutro o 18 bedę jak wytrzeźwieję czyli grubo ponad 90%
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Niedziela...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Panowie, niedziela 18 pod wałami ?
-
Witam mam nietypowe pytanie.
Ja z wnętrza wymieniam jedynie kierownice, no i może zegary kiedyś, ale to elementy akurat nie pasujące do wersji po lifcie ( po przeróbkach się da ).
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jak ktoś chce to: https://www.facebook.com/nocnajazdaszczecin Ja będę jechał, jutro godzina 20:30 ostatnie piętro Galaxy