25.05.2014 makowice!!!!

BigDaniel

Zapowiada się kolejna fajna impreza :-P :-P Kto jedzie??

Tekst zapożyczony z innego forum.

Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejny event organizowany przez naszą grupę. Nie zabraknie emocji, wrażeń jak i zapachu spalonej gumy! Lotnisko Makowice k. Płot jest prywatnym obiektem, nawierzchnia lotniska jest asfaltowa. Niżej przestawiam Mapę dojazdu do lotniska oraz plan ustawienia lotniska.

Na Evencie odbędą się:

- 1/4 Mili z pomiarem czasu oraz pucharami do każdej klasy, od godziny 11:00 do 12:00 będą odbywać się zapisy na wyścigi do 1/4 mili! Od 12:00 ruszamy z imprezą, koszt startu to 15zł od samochodu, motoru w tym 3 przejazdy z pomiarem, pomiar będzie obsługiwać SCS Club Szczecinek.

- Drift i Taxi-Drift - chłopaki z BMW Drif Team Świdwin oraz Banzai Drift Team będą robić dym! Koszt Taxi-Drift to 20zł za dobre polatanie bokiem, starte opony i spalone paliwo to chyba rozsądna cena za chwilę wrażeń, inne drift wozy nie będą wpuszczane!

- TOP 5 - wybieramy 5 najlepszych aut i nagradzamy wyróżnieniami oraz drobnymi upominkami, na płycie lotniska będzie wyznaczony parking dla aut startujących na TOP 5, przed wjazdem na parking będą osoby odpowiedzialne za selekcję i każde auto tam się niedostanie.

Na miejscu będzie można zjeść coś ciepłego oraz na terenie lotniska będą w pogotowiu Ratownicy Medyczni.

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/SKMPOLAND

Zdjęcia z poprzednich imprez znajdziecie w naszej galerii: http://zst.stargard.pl/ga...zynaleznosci=12

Więcej informacji znajdziecie tutaj: Stargardzki Klub Motoryzacyjny Woj. Zachodniopomorskie • Indeks witryny

ea7e7d0016d68d3f.jpg

Dokładnie. Dojazd jest super. Asfalt caly czas. W porownaniu z dojazdem na Wilcze Laski czy Śniatowo to jest miodzio:decayed:

---------- Post dopisany 22-05-2014 at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 18:07 ----------

Dla zainteresowanych razem z Martinezem i spokla spotykamy sie w m. Płoty na stacji PKP o godzinie 10.30.

Mam jeszcze 2 miejsca w aucie kto chce jechać - wyjazd z dabia o 9:30 spod Lidla jak cos to dzwonić 667701595

całkiem niedawno doszło do wypadku na makowicach w którym zginął motocyklista

No i po zawodach. Śmiertelny wypadek zakończył imprezę.

Pozdro dla artysty który upiększył mój samochód - normalnie ukryty talent, marnujesz się chłopie :decayed::grin: