Treść opublikowana przez KoSiaK8891
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
muszę znaleźć jak to się robiło bo już Martinezowi tym pomogłem w a8 z tym że jemu strasznie skrzynia szarpała
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
kolego KUBAS owszem możesz zaadoptować przepustnicę i skrzynię ale wątpię że to Ci pomoże bo jeżeli przeciąga Ci na biegach to niestety ale bliżej Ci do remontu skrzyni biegów niż do adaptacji mam to samo ale na całe szczęście tylko na 3 biegu i to przy ostrym bucie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
no właśnie co prawda marka nie ma znaczenia tu chodzi bardziej o ludzi ponieważ my jeszcze czasami się spotykamy starą ekipą mimo tego że nie którzy nie mają audi
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
nie wiem kolego KUBAS2012 czy nadal potrzebujesz sprawdzenia ale jak będziesz w ZST to nie ma problemu żeby podłączyć autko pod Vaga
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
szczecin i okolice wymarł ponieważ albo ktoś zmienił auto albo ktoś zmienił pracę i wyjechał za granicę i w taki prosty sposób ludzi już nie ma i grupa szczecińska po prostu wymarła śmiercią naturalną
-
ZST - są tu ludzie ze Stargardu?
troszkę tutaj ludzi jest z zst tylko mało się udzielają
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
witam jutro jadę w odwiedziny do Marcina do zs więc można będzie coś spłodzić jakiś spocik malutki
-
Nie odpala brak błedów
jak możesz przełóż od kogoś kto ma sprawną i będzie wiadome
-
Nie odpala brak błedów
kolego bediks a przepływka ? sprawdzałeś na vagu ?
-
mamy tu kogos z ZST ?
kilka osób się znajdzie
-
Iv Event Szanuj-Sie.pl
1. MartineZ with Kate Terrorist 2. KoSiaK und wesoła kompanija
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
hmmm ja zapewne też bym poleciał więc siła audi rośnie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a no obecność była by chyba obowiązkowa jak to już przystało
-
Prośba
polecam kolege Leo w kilka minut określił co jest nie tak z passatem mojego taty
-
Podziękował Klubowicze !!!!
tak więc no ten tego yyyy szczęścia zdrowia pomyślności i yyyy no yyyy i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia aaaaaaaa i rozmowa musi być przeprowadzona
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
tak etap wesel chyba jest już oficjalnie zakończony chociaż kto wie... a co do spotu to ja jeszcze muszę ogarnąć zawiechę i opony w aucie i dopiero wtedy mogę cokolwiek planować
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
jak się nie mylę to w niedzielę na powrocie z ińska mijany Frostyyy oraz dzisiaj na al. żołnierza w zst tak w okolicach 15.30
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
teraz ten weekend jest pod znakiem wesela Martineza więc spot to ciężki temat
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Leo powiem Ci tak historia z turbiną zaczęła się od momentu jak podczas jazdy nagle silnik wpadał w tryb awaryjny i turbina przestawała dmuchać. Turbina została wysłana do jakiegoś zakłada w ostródzie i na fakturze mam tylko napisane "kompletna wymiana,naprawa" czyli z tego co mi na warsztacie mówili były wymienione bebechy tej turbiny (turbina była dwa razy odsyłana za nim ostatecznie została zamontowana w samochodzie bo ciągle było coś nie tak) po zamontowaniu turbiny po regeneracji już tak było że od dołu w ogóle nie ciągnęła dopiero od 2,5 tys obrotów było czuć że coś turbina dmucha. logi będę musiał zrobić u kogoś kto to potrafi zrobić bo ja jeszcze niestety się tego nie nauczyłem
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
turbo było dawane do regeneracji ponieważ padło całkowicie silnik wpadał w tryb awaryjny i nic nie dmuchało
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Pany jest delikatny problem z turbinką u mojego ojczulka w passku a mianowicie, mój ojczulek ma passata b5fl 2001r 1.9 TDI AWX 131km i problem polega na tym że po regeneracji turbiny owa nie ma jak gdyby mocy od dołu zaciągnąć czuć że turbina zaskakuje dopiero przy 2500 obr/min. Wczoraj po długiej zabawie u Kazika udało się delikatnie to poprawić ponieważ teraz już jakoś sobie lepiej radzi na pierwszych 3 biegach ale już 4 i 5 bieg to niestety porażka. Z tego co odczytaliśmy to powinien np pompować 1 bar a pompuje ledwie 0.4 bara. Może wie ktoś co może być tego powodem ?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Kolego Kuba odezwij się do Spiidiego on teraz w tym siedzi
-
25.05.2014 makowice!!!!
całkiem niedawno doszło do wypadku na makowicach w którym zginął motocyklista
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja... nie :/
-
Prośba do Klubowiczów z okolic Szczecina. Temat do obczajenia
spoko jak oś to pisz