Treść opublikowana przez KoSiaK8891
-
Prośba do Klubowiczów z okolic Szczecina. Temat do obczajenia
Witam Kolego gdzie i co trzeba zobaczyć ?
-
potrzebne miejsce parkingowe w Grudziadzu
dzięki wielkie kolego za zainteresowanie miejsce już ogarniete
-
potrzebne miejsce parkingowe w Grudziadzu
witam kolegów mam goraca prośbe czy jest ktoś z Grudziądza u kogo mógłbym zostawić bezpiecznie samochód. Oczywiście za pomoc się odwdzięcze ponieważ boję się że albo felgi opierdzielą albo jeszcze coś innego wymyślą :/
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
powiem tak zależy jak się ugadam z Kazikiem do oddania mu auta do roboty bliżej zjazdu na pewno się odezwę na forum
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja dopiero obecny będę po 16 maja
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja niestety odpadam bo tego dnia wyjeżdżam na kurs :/
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Martinez zdjęcia postaram się dzisiaj już wrzucić bo dopiero co skończyłem "przeprowadzkę" ---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ---------- http://a4-klub.pl/zachodniopomorskie-95/motoshow-szczecin-2014-fotorelacja-324701/
-
Motoshow szczecin 2014 - fotorelacja
A więc kilka fotek ode mnie z tego jak że "wielkiego" wydarzenia jakim były targi motoryzacyjne ---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ten przejazd przez miasto to największa trauma jaką przeżyłem w tym aucie przejazd przez miasto w miarę zatłoczone bez hamulców to nie jest dobry patent na spędzenie czasu
-
Grillowanie z okazji odwilży 9.02.14 13sta chociwelska
ja odpadam awaria skrzyni biegów
-
12.01.2014 NEXT SPOT SPONTAN/CHOCIWELSKA Fotorelacja By MartineZ
stała ekipa zawsze zwarta i gotowa na spocisz a pomijając ten fakt to kiedy spotykamy się po raz kolejny ?
-
12.01.2014 niedziela next spot spontan
no dobra spocik jutro a czy ludzie gotowi ?
-
12.01.2014 niedziela next spot spontan
dokładnie grill i koks będzie autko już umyte jutro będzie odkurzone i nie tylko i na niedzielę misja martyna
-
12.01.2014 niedziela next spot spontan
no to co jakieś kiełbaski na grilla brać ? aparat wyczyszczony naładowany więc tylko czeka na focenie
-
12.01.2014 niedziela next spot spontan
na chwilę obecną powiem że jestem za
-
Bukowina 2014
nie ukrywam że z chęcią bym się tam udał ale niestety po pierwsze termin nie jest jeszcze dokładnie znany a po drugie z tego co wyczytałem chcą zrobić pod koniec marca a w tym czasie dopiero wracam z poligonu więc troszkę lipa
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja jak do tego czasu wytrzezwieje to moze bym zajechal
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to czyli ma silnik tfsi
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
silnik fsi to wolnossak więc tam szału nie będzie tym bardziej że miejsca może być mało na taki silnik dużo przeróbek itd a nie masz nigdy pewności jaki silnik kupujesz to jest taka sama loteria jak z kupowaniem samochodu ---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ---------- tym bardziej że nasłuchałem się już opinii o silnikach fsi i tfsi wtrysk bezpośredni zapewni Ci czyszczenie zaworów co 30-40 tys km więc ja wolę podziękować za taki silnik
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
zamiast tak się bawić to zmienić auto taniej
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
możesz uturbić silnik albo dołożyć kompresor ale to są grube pieniądze i nie opłacalne jest w Twoim silniku możesz poprzez wymianę wydechu i zrobieniu programu ugrać jakieś 10-15km i to przy dobrych wiatrach od razu mówię
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Koledzy i kolego Denveco po pierwsze przepisy ruchu drogowego są po to żeby je przestrzegać nie oszukujmy się przyciemniałeś przednie szyby mając świadomość że jest to nie zgodne z przepisami ruchu drogowego i możesz się pożegnać przy pierwszej lepszej kontroli drogowej. Po drugie teren lotniska kluczewo nie oszukujmy się jest terenem prywatnym i właściciel tego terenu miał prawo wezwać policję żeby ta pozbyła się niechcianych gości i właściciel tej że posesji nie ma obowiązku wystawiania jakich kolwiek tabliczek ostrzegających więc nie udawajmy cwaniaków i miejmy chociaż troszkę w sobie sumienia że nie do końca mieliśmy wszystko zgodnie z prawem ja też mogłem stracić DR ale się udało że nie straciłem więc nie czepiajcie się już tej policji bo i tak cieszmy się że nie zrobili prawdziwego nalotu. A widząc te komentarze na temat policji to mi aż ręce opadają policja zła a kierowcy dobrzy po prostu szkoda słów. Takie jest moje zdanie i tego zdania nie zmienię.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja niestety ciagle poligony wiec zupelnie odpadam
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
kolego nie nastawiaj się na dużą frekwencję jeżeli chodzi o ten ślub ja w zeszłym roku się żeniłem był wątek na forum i przyjechała stała ekipa tylko czyli kolega Martinez Majkel i Galec to są ludzie którzy zawsze się pojawią i wspomogą kolegę (wiem co mówię z własnego doświadczenia) a w czerwcu 2014 roku żeni się też kolega Martinez tak więc i jemu wypadało by zrobić porządną i godną eskortę ja się zgłaszam i audiczką i hondzinką która potrafi narobić hałasu co do spotów to ja na chwilę obecną jestem lekko uziemiony do momentu wymiany zbiorniczka wyrównawczego :/
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
spocik jak najbardziej udany i coraz wiecej ludzi sie budzi na tym forum ja wczoraj nie cykalem zdjec bo nie mialem weny do tego :/ a co do nastepnego spota to ja nie moge sie okreslic na chwile obecna bo nie wiem jak w robocie bedzie grafik wygladal