Treść opublikowana przez KoSiaK8891
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
najpierw Ty Marcinie pomalujesz później ja swoją będę malował
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
hehe powiem że 150 kucy już robi swoją robotę w motocyklu przy 300km/h jest już nie zła frajda
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
czy ja wiem czy zawsze nie ma co zbierać po ścigaczu ? jakoś u mnie było inaczej znam wiele przypadków gdzie ludzie wychodzili cało więc nie ma co pierdzielić głupot bo nawet i w aucie czasami nie ma co zbierać
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Galec zamiast ładować sos w auto nazbieraj na moto i tym będziesz popierdzielać takiej decyzji nie będziesz żałować
-
Problem z TIPTRONIKIEM w a6 c5 2.8
Witam wszystkich forumowiczów mam delikatny problem z ze skrzynią biegów w swojej audi mianowicie wczoraj wymyłem samochód na myjce po czym podjechałem pod garaż i wbiłem R i nic auto stoi chwilę później poczekałem i po raz drugi wbiłem R i normalnie auto ruszyło do tyłu. Dzisiaj rano poszedłem do garażu odpaliłem samochód wbiłem R i od razu takie szarpnięcie na skrzyni jak by auto miało zaraz wystrzelić do tyłu ale samochód normalnie cofa. Podczas podłączenia Vaga na skrzyni widnieje jeden jedyny błąd a mianowicie brak transmisji ABS. Dodam że oleju w skrzyni jeszcze nie wymieniałem dopiero w poniedziałek i nie wiem kiedy ten olej był wymieniany. Może ktoś miał podobne objawy ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja odpadam tego dnia mam poprawiny
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
jeżeli chodzi o osiągi 1.8 ADR to nie są jakoś nie wiadomo jak powalające sam posiadałem taką audiolke przez prawie 3 lata. Co do przyspieszenia to bierzcie panowie też pod uwagę że audi to nie jest super lekki samochód tylko auto klasy wyższej gdzie jakie kolwiek dodatkowe wyposażenie ma swoją wagę i to też obniża jego osiągi. Jeżeli chodzi o wyposażenie samochodu to nie zależy to od silnika tylko od portfela osoby która kupowała ten samochód kiedyś w salonie ponieważ możesz mieć silnik 1.6 a wyposażenie najbogatsze jakie tylko w tamtych czasach były . Ja w swojej a4 miałem naprawdę bogate wyposażenie a miałem silnik ADR
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
czarny sedan w b6 obstawiam Aruzza
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
spoko do 28 września jestem w Polsce później wybywam
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
W sobotę do 21 siedzę w domu później wybywam na kawalerski więc spokojnie będę w domu
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
195/65/15 cztery sztuki są z tego dwie to od razu nadają się na śmietnik a dwie może jeszcze posłużą ten sezon
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
to nie ja bym miał ewentualnie na ten sezon do oddania za darmo tylko że jak dobrze pamiętam rozmiar 195/55/15 ale mogę się mylić musiał bym zobaczyć w garażu
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
w zależności w jakim stanie poszukujesz ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a o której ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to w końcu gdzie dokładnie się chcecie spotkać ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
"W niedzielę kierowcy ścigać się będą w okolicach gminy Dobra. Start już o godzinie 8.40" czyli dzisiaj w Szczecinie nic się dzisiaj nie dzieję główna atrakcja będzie w okolicach Dobrej tak więc nie wiem gdzie tam by się można było spotkać
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja też podjadę
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
na dziewoklicz możesz dojechać od strony Podjuch autostradą poznańską jechać i przed mostem odbija się w lewo na parking lepiej Ci to wytłumaczą ludziska lokalni
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a więc kto w ogóle będzie na dziewokliczu bo zaraz się okaże że tylko w 3 będziemy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
chodziło mi że na parkingu spotkanie a później się podejdzie bliżej wody
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
tam na parkingu mi się wydaje najlepiej będzie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
dziewoklicz ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja jestem za ogniskiem bądź grillem ale podjadę dopiero po 14 w okolicach 15
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ludziska wakacje za nami a czy odbył się jakiś spot klubowy ? chyba raczej nie tak więc czekam z odpowiedziami co wy ludziska na jakiegoś grilla na pożegnanie tych wakacji ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a jakiego torxa Ci brakuje ?