Skocz do zawartości
IGNOROWANY

12.01.2014 niedziela next spot spontan


martinez

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie Koledzy jest okazja by przywitać nowego klubowicza Mumina biggrin.gif ? z klubu C4 jest to kolejny pretekst by zrobić jakiś spocisz biggrin.gif Co Wy na to tym bardziej że wyraża chęć spotkania się z Nami??? A jeśli tak to gdzie by każdy miał rozsądny kilometraż bo kolega jest z Kołobrzegu, Ja z Nowogardu i Kazikboy z Gryfina nie wspomnę o Stargardzie który pewnie też dołączy biggrin.gif ?i na którą, oczywiście w NIEDZIELĘ

1.Mumin

2.martinez

3.kazikboy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No planujemy go zrobić blisko Szczecina na głównej ekspresówce - wylot na Niemcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma może ;D MASZ BYĆ :D

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ----------

https://maps.google.pl/maps?q=chociwelska&hl=pl&ll=53.427358,14.819806&spn=0.011839,0.032315&safe=off&hq=chociwelska&hnear=Szczecin,+zachodniopomorskie&t=h&z=16

zrobimy sesyjkę

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

KURDE KOLEDZY bardzo mi przykro ale własnie dostałem wiadomość że muszę jechć w piątek do pracy :( przykro mi ale nie mogę być na spotkaniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten spocik? Od dziś przez 3 tygodnie będę w Międzywodziu, więc mógłbym podlecieć :naughty:

Czyżby kolejny "misjonarz"? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zamieszanie ale juz wem że wieje i pozwolili mi zostać do niedxieli w domu więc niedziela dla mnie aktualna :D na 14ta :D będę n Chociwelskiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie wiem jak to zrobić bo giwera w Nowogardzie a ja juz w Szczecinie :/ coś wymyślę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten spocik? Od dziś przez 3 tygodnie będę w Międzywodziu, więc mógłbym podlecieć :naughty:

Czyżby kolejny "misjonarz"? :naughty:

Rehabilitant :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co jakieś kiełbaski na grilla brać ? :) aparat wyczyszczony naładowany więc tylko czeka na focenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie grill i koks będzie :) autko już umyte jutro będzie odkurzone i nie tylko i na niedzielę misja martyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...