-
[ALL B5] kierunkowskazy
witam.... ja tez mialem taki problem jakis czas temu awaryjne swiecily normalnie a kierunki swiecily na stale wymienilem ten przelacznik swiatel awaryjnych i po problemie kosztowal mnie okolo 100zl sciagalem go od kulczyka z poznania....... pozdrawiam.........
-
[ALL] A4 podkreślone na czerwono.Co to znaczy ??
:>hi hi nie nabijajcie sie szukalem auta pol roku i widzialem tylko dwie sztuki z takim znaczkiem mie kupilem a uta ze wzgledu na znaczek.A ze takie cos juz posiada to myslalem ze na forum bedzie ktos w stanie mi powiedziec co to oznacza.........pozdro
-
[ALL] A4 podkreślone na czerwono.Co to znaczy ??
Oto i fotka
-
[ALL] A4 podkreślone na czerwono.Co to znaczy ??
... no wniewiem juz takiego kupilem moze kupilem jakas inna wersje sa biale zegary kierownica od S-line czrna podsofitka kubelkowe fotele a to podkreslenie jest pod znaczkiem czerwone a napis a4 jest srebrne
-
[B5 AJM] Audi Symphony by Matsushita-czy posiada wyjście na wzmacniacz?
:)wielkie Sorry juz wiem o co chodzi z gory przepraszam..................
-
[B5 AJM] Audi Symphony by Matsushita-czy posiada wyjście na wzmacniacz?
:)witam......posiadam radyjko Audi Symphony by Matsushita czy to radyjko ma wyjscie na wzmacniacz bo mam jakis glosnik w bagazniku i co slabo sie wkreca i mysle zalozyc tube........ Nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem.Ten poprawiłem. Zakładając temat staraj się nazywać go tak,by każdy wiedział o co pytasz. [cayenne]
-
[B5 AJM] Dymienie na zimnym silniku.
witam... kupilem dopiero auto i mam ten sam problem ze po nocce potrzeba go krecic jakies 2-3 sekundy a jak odpali to przez chwile silnik zarzuci na boki z tego co sie dowiedzialem w serwisie to morze byc wina swiec chyba od tego zaczne,a ze dymi po uruchomieniu to powiedzieli ze to normalne.......pozdrawiam
-
[ALL] A4 podkreślone na czerwono.Co to znaczy ??
witam......... mam takie pytanko co to znaczy a4 podkreslone na czerwono........pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam...........kupilem swoja slicznotke 2 tygodnie temu Audi a4 kombi 2000r i wpadlem na forum dowiedziec sie o niej cos wiecej...........pozdrawiam
maciek123
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta