Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LechuPL

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LechuPL

  1. LechuPL odpowiedział(a) na Krzysiek084 temat w 1.8T
    Hmm, to nie wiedziałem.
  2. Brzmi nieźle, z tym że NGK VLINE 37 5773 wychodzą ok 5 zł taniej za sztukę niż te Beru... Przynajmniej w InterCarsie.
  3. LechuPL odpowiedział(a) na Krzysiek084 temat w 1.8T
    Mi cieknie płyn właśnie z okolic termostatu, najpewniej pomiędzy termostatem a obudową puszcza oring, dlatego też będę tam dłubał. Cały króciec jest pod kolektorem ssącym, dostęp niezbyt przyjemny, ale do ogarnięcia. Z tego co wyczytałem należy odkręcić metalową listwę - wspornik kolektora ssącego i zdjąć metalową rurkę z samego termostatu (jest przykręcona). Wymontowanie i zamontowanie obudowy termostatu płynu chłodzącego z termostatem elektronicznie sterowanego chłodzenia silnika -F265- Wymontowanie – Spuścić płyn chłodzący – Wymontować dolną rurę płynu chłodzącego – Rozłączyć elektryczne złącze wtykowe -5-. – Wymontować węże płynu chłodzącego -1- i -4-. – Wykręcić śruby -2- i -3- i zdjąć obudowę termostatu płynu chłodzącego. – Wykręcić śruby -1- – Wyjąć termostat płynu chłodzącego -2- razem z pierścieniem uszczelniającym typu o-ring -3- z obudowy termostatu płynu chłodzącego -4-. Zamontowanie w kolejności odwrotnej. Momenty dokręcenia - termostat do obudowy 10Nm - obudowa do bloku silnika 15Nm Potem pozostaje odpowietrzyć układ, bo często taka robota kończy się brakiem ogrzewania w kabinie przez zapowietrzoną nagrzewnicę.
  4. LechuPL odpowiedział(a) na aborygen temat w 1.8T
    Nie jestem pewien czy to już dwumasa, ale u mnie czasem jak na zimnym ruszam, puszczając delikatnie sprzęgło to czuć pod pedałem takie jakby lekkie zadrganie. Ale jak już sobie odjadę to sytuacja się nie powtarza... Jeśli dobrze kojarzę, to na wstecznym jak cofam w bramę to też jest wrażenie lekko wyczuwalnego zadrgania przy popuszczaniu sprzęgła. W każdym razie u mnie buda w ogóle nie drga, jedyny objaw czuć pod pedałem - może to łożysko...
  5. Jak padł mi aku to wyświetlał po prostu symbol aku na liczniku + sygnał dźwiękowy. Ale żeby płyn chłodzący? Nie kojarzę... Może VAG coś powie?
  6. LechuPL odpowiedział(a) na glano_16 temat w 1.8T
    Raz piszesz, że coś się tłucze, a raz że wyje. Wyć może np. pompa wspomagania. Poranne wycie to może być po prostu załączone ssanie, ustaje po jakichś 20 sekundach - sam tak mam. A tłuczenie to np. zużyte poduchy silnika. Zwróć uwagę czy nie trzęsie się zanadto.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.