-
Błotnik błotniki Audi B6
Witajcie koledzy. Szukam błotników przednich zdrowych Audi b6, woj śląskie
-
Spinki kołki do podłogi mocowanie dywanikówi Audi a4 B5 rok 1997 model 1998
Miałem w podłodze stopery zamontowane oryginalnie tylko nie mialem tych "kołków" których zdjęcia przedstawilem wyżej. A że nie mogłem ich nigdzie dostać dopasowalem zupelnie cos innego z peugeota 307 i sie trzyma elegancko
-
Spinki kołki do podłogi mocowanie dywanikówi Audi a4 B5 rok 1997 model 1998
Dzieki za wszelkie propozycje. Pojechałem do sklepu i gościu mi dopasował z peugeota 307 - dokładnie takie jak tu: P-095 SPINKI USZCZELKI DRZWI PEUGEOT 307,308,407. (3326171305) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jest ta sama wysokość, wiadomo nie ma tych "ząbków" ale działa na zasadzie rozporowej i elegancko trzyma - wykładzina sie nie przesuwa. wiec jeśli ktoś ma taki problem to polecam
-
Spinki kołki do podłogi mocowanie dywanikówi Audi a4 B5 rok 1997 model 1998
Witam. Mam A4 z 1997 roku ( model 1998) i mam w podłodze oryginalne zaczepy do dywaników lecz bez spinek ( kołków ). W ASO powiedzieli że wycofali je w 2007 roku, nie ma ktoś na zbyciu np. bo sprzedaje samochód?? A może ktoś wie gdzie można to dostać... na allegro nie ma... dzieki za pomoc.
-
[B5] spinki w dywanikach
Hej. Ja też mam problem. Mam A4 z 1997 roku ( model 1998) i mam w podłodze oryginalne zaczepy do dywaników lecz bez spinek ( kołków ). W ASO powiedzieli że wycofali je w 2007 roku, nie ma ktoś na zbyciu np. bo sprzedaje samochód?? A może ktoś wie gdzie można to dostać... na allegro nie ma... dzieki za pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Ostatnio spotkałem się z małym problemem. Kupiłem nowe dywaniki i niestety nie mam spinek do podłogi. Nikt na allegro nie posiada takich spinek ( kołków ). Były one montowane jedynie w modelu 1998, w 1999 (lift) są już inne. Poniżej zwymiarowałem potrzebny mi element. Jeśli ma ktoś w domu 8 sztuk, albo chociaż wie gdzie można nabyć takie kołki byłbym bardzo wdzięczny. Pragnę podkreślić iż w serwisie udzielono mi informacji, że niestety kołki te zostały wycofane z produkcji w 2007 roku. pozdrawiam Krzysiek
krzycha4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta