Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wrotekqn

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. wrotekqn odpowiedział(a) na wrotekqn temat w Audi A4 B5
    tylko tyle. nie ma modulu komfortu w b5 z tego co slyszalem modulem komfortu jest pompa centralnego zamka i ona tez odpowiada za sterowanie szybami. Zastanawiam sie czy jak bym moja pompe zamienil na odpowiednia to czy by to wtedy chodzilo.
  2. wrotekqn odpowiedział(a) na wrotekqn temat w Audi A4 B5
    a ta wiazke co jest po dywanem gdzie ja sie wpina w jakis modul komfortu czy jak
  3. wrotekqn odpowiedział(a) na wrotekqn temat w Audi A4 B5
    mam wiązke wychodzaca z drzwi i nie wiem gdzie mam ja wpiac bo w aucie nie mam wiazki pod szyby
  4. wrotekqn opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam moj problem polega na tym iz moje autko audi a4 b5 posiada szyby na korbke z przodu zakupilem ostatnio cale drzwi uzbrojone w elekryczne szyby kompletne razem z okablowaniem itd. Moje pytanie brzmi jak teraz zabrac sie za to zeby to wszystko dzialalo gdzie sie wpiac kostkami itd.
  5. Termostat jest orginalny juz trzeci wiec napewno nie jest tego wina.
  6. Sprzezyna w strone pompy to chyba oczywiste.
  7. Witam wszystkich mam problem z moja audiczka a4 1.8 95r mam nadzieje ze mi ktos pomoze. Problem polega na tym ze niedawno prawie zagotowala mi sie audiczka wymienilem termostat i to juz kilka razy pozniej chlodnice i pompe wody. W tym momencie wskaznik temperatury dochodzi do 108 stopni i dalej juz nie pojdzie i tak po chwili stania jak go przygazuje to nawet szybciej otwiera sie termostat widac jak woda wraca do zbiorniczka i silik sie chlodzi do 90 stopni. Wydaje mi sie ze jednak cos jest nie tak chociaz nie grzeje sie bardziej wiec co moze byc nie tak POMOCY!!
  8. Witam wszystki uzytkownikow Audi i tych co goszcza na tej stronie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.