Treść opublikowana przez Boras27
-
Blaszki Montażowe Audi
Ok dzięki to mi wystarczy no chyba ze te z allegro będą miały inne wymiary ...
-
Blaszki Montażowe Audi
Witam jak sie nazywają te blaszki nigdzie nie moę ich znaleźć
-
Uaktywnienie wartości czujników ciśnienia opon na MMI
Witam czy jest mozliwość uaktywnienia w mmi2g funkcji czujnika ciśnienia zeby wyglądała tak jak na zdjęciu ??
-
Kamera cofania przestała działac
W gren menu jest opcja RVC – aktywacja kamery cofania mam zaznaczona jesli odznacze przy właczeniu wstecznego pokazuje sie autko i szujniki cofania ale tez sie wyłącza o 3 sek :/ A gdzie w czerwonym menu szukac opcji kamery ?? Ok problem z kamerką rozwiązany w zielonym menu wystarczyło odznaczyć APS tył Problem cd aux jeszcze nie rozwiązany
-
Kamera cofania przestała działac
Możesz mi to rozjaśnić taką wartość miałem zanim wgrywałęm oprogramowanie po wgraniu wpisałem ja z powrotem wszystkie ustawienia wróciły z wyjątkiem kamery która się wyłącza . To do tej wartości mam dodac czy wyzerować i dodac to wartość instalacji kamery /?
-
Kamera cofania przestała działac
Rozumiem ze do wartości 4636 dodam 32768 = 79128 to wpisze w nową watrość i kamerka zainstaluje sie ponownie ?? [/url]">http://http://postimg.org/image/4crw1myd1/'>
-
Kamera cofania przestała działac
Robiłem to sam. Mam zrzuty ekranu z kodowania i adaptacji 07 z tym ze w adaptacji kanał 02 oryginalnie miałem 43 a teraz jest 53 i nie mogę zejść do tego poziomu tylko o kilka w dół moze tu tkwi problem ?? no i do tego w vcdsie pokazuje błąd [/url]">http:// Błąd udało mi się usunąć w kanale 02 tez zmienione na 43. kamerka nadal się wyłącza. Może gdzieś w zielonym menu są ustawienia kamery ?? czas wyświetlania lub coś w tym stylu ??
-
Kamera cofania przestała działac
Witam po wgraniu polskiego oprogramowania mam problem z kamerka cofania a mianowicie po włączeniu wstecznego kamera włącza się na 2...3.. sekundy i się wyłącza co może być przyczyna ?? https://www.youtube.com/watch?v=DcczIN5yb-0&feature=youtu.be A drugi problem to Aux nie mogę przełączać pomiedzy cd a Auc na panelu tylko w menu wiecie jak ustawić aby można było przyciskiem ?? [/url]">http://
-
Sensor poduszek powietrznych? proszę o rozszyfrowanie
Witam mam problem po odkręceniu obudowy pod maską znalazłem jakiś czujnik (obawiam się ze od poduszek) podejrzewam ze mechanik nie wiedział co z nim zrobić wiec zakleił to taśmą izolacyjną i przyczepił do wiązki kabli bardzo bym prosił o rozszyfrowanie co to jest...załączam kilka fotek [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http:// Brązowy kabel wchodzi w nr 7 a czarny w nr 14 [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http://
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
Jest luzem ponieważ auto było uderzone i mechanik tego nie zamontował :/ tylko zakleił taśmą izolacyjną i przykleił do wiązki kabli ... nie chce tutaj zmieniać tematu przenieść posta do innego działu porobił bym więcej fotek może komuś się uda rozszyfrować co to może być ??
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
A nie wiesz może co to za czujniki od temperatury moze kurde nie wiem co to jest i gdzie to przykrecic. A nie jest to czasami czujnik od poduszek powietrznych ??
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
Witam mam mały problem a mianowicie homelink nie reaguje na pilota wiecie w czym może problem /? [/url]">http:// Przy okazji po sciagnieciu obudowy znalazłem czy to cos od homelinka ??
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Quatrro 211 KM
!!! SPRZEDAM !!!
-
Montaż Głośnika Aktywnego A4 B8
Witam chciał bym zainstalować subwoofer aktywny w bagażniku moje pytanie jest takie jakie czynności ku temu trzeba poczynić gdzie mam się podpiąć aby uzyskac sygnał ?? radio to mmi 2g high. zasilanie besposrednio za aku ? czy będzie pokazywać jakies błędy proszę o pomoc
-
Kabel usb AMI A MDI
http://olx.pl/oferta/kabel-mdi-usb-do-vw-audi-skoda-seat-CID5-ID3NLk7.html kupiłem wszystko ok polecam
-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
Są tańsze odpowiedniki na allegro czy one będą pasowały czy będzie jakiś problem ?? np. Dioda LED żarówka W5W T10 5xSMD 5050 zimny biały (4431648320) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
Witam chciał bym wymienić oryginalne żarówki wewnątrz auta na ledy moje pytanie jest takie czy znacie oznaczenia tych żarówek autko jest z 2009r a4 b8 quattro 2.0T Polecam ! http://a4-klub.pl/index.php?/topic/229778-moduly-oswietlenie-led-can-bus-do-naszych-a4/?p=3273227#entry3273227 -Podsufitka -Oświetlenie nóg -Schowek -Bagażnik -Drzwi -Rejestracja
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Quatrro 211 KM
---------- Post dopisany 20-07-2014 at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2014 at 10:12 ---------- Nowy Grillek
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
Czyli nie da rady odtworzyć filmów ??
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
Nic nie było dokładane jest orginalnie.
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
MMI 3G + z dyskiem twardym
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
No wszystko ok płyta nagrana lecz główny cd jej nie odtwarza dvd mam w bagażniku od nawigacji ale nie wiem jak to uruchomić ma ktoś pomysł ??
-
Nagrywanie wideo na MMI3+
Witam wiecie może w jakim formacie nagrywać filmy na dvd aby szło je odtworzyć w mmi ?? Jakim programem przerabiac ,no i jakie ustawienie żeby uzyskac jak naj lepsza jakość .
-
Kabel usb AMI A MDI
Ja miałem ten kabel ale nie mogłem odpalić zadnego filmu, nie wiem chyba musza być w jakims specjalnym formacie z płyt cd tez filmy nie odpalają. USB ami - RTV i AGD - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Quatrro 211 KM
Czyż byś Marcinie sugerował ze auto będzie za miesiąc do sprzedania? Nie wiem ,możliwe Heh z takim opisem kupiłem auto