Treść opublikowana przez Boras27
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Czujnik wymieniony Oring - 7,6x1,8 7H0 820 896 Klima działa dzięki pozdro
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Witam czujnik zamówiony , ale teraz jeszcze potrzebuję oring tą fioletową uszczelkę wiecie może jakie ma wymiary ??
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Witam u mnie tez problem z klimą mam czujnik 8k0959126B czy jak zamówię 4h0959126A to będzie ok ?? bo widzę że z wyglądu jest trochę inny. czy tez może być bez tej literki a ?? proszę o podpowiedź.
-
FIS błąd spalonych żarówek jak wyłączyć VCDS
Witam a czy w b8 idzie wyłączyć ??
-
Dolewka oleju Tiptronic
Witam po wymianie chłodnicy chciał bym dolac oleju do skrzyni biegow bo trochę wyleciało przy wymianie czy kros mi moze powiedzieć gdzie się tego oleju dolewa ponieważ nie widze zadnego korka ... najlepiej jakies zdjecie ..
-
6 biegowy tiptronic procedury po zmianie oleju
A jaki olej wlewales do skrzyni ??
-
Zamiennik chłodnicy wody 2.0 tfsi
Dzwoniłem do gościa pytałem o te wymiary i mówi że te 720 to wymiary samego rdzenia wiec całą pewnie będzie miala te 868 mm. A co do chlodnicy oleju tutaj tez wystepuje. I mam jeszcze takie pytanie bo podczas dokręcania chlodnicy trochę tego oleju wyciekło z samej chlodnicy z węży nic nie leciało ,ale teraz chyba z 2 setki wypadało by było dolać do skrzyni tylko nie mam pojęcia jaki to olej .. i czy go dolać do samej chlodnicy czy gdzie ??
-
Zamiennik chłodnicy wody 2.0 tfsi
Bliskie spotkanie z sarna błotnik chłodnica intercooler do wymiany :/ nie chciałem brać używki bo nigdy nie wiadomo czy sprawna... a tu jak nowa to na pewno sprawna ...
-
Zamiennik chłodnicy wody 2.0 tfsi
Witam zamówiłem zamiennik chłodnicy powiedzcie mi czy on będzie odpowiedni ?? kod chłodnicy którą miałem to 8K0.121.251.T
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Witam też jestem po naprawie Silnika u Kixi4 kontakt z tym panem na poziomie mistrzowskim tak samo jak i wykonana praca bardzo temu panu dziekuje przejechane pierwsze 1200 km zero poboru oleju.Wymienione zostało wszystko podobnie tak jak u kolegi wyżej i jeszcze inne drobne sprawy, relacja z naprawy na bieżąco z zdjęciami opisami jak najbardziej polecam pana Kixi4.
-
Światła led raz świecą, a raz nie.
Jak aku nie daje rady wymien milion problemów przez niesprawne aku
-
Aktualizacja map w NAVI (MMI 2G)
Oczywiscie ja wole robic wszystko samemu metodą prób i błędów haha macie jakies instrukcje ?? ;>
-
Aktualizacja map w NAVI (MMI 2G)
Jak tam wygląda z mapami 2016 ?? słyszałem ze nawet jakos lektora pl idzie wgrac ??
-
Nakładka przycisku start stop
Dzięki na Ciebie zawsze można liczyć
-
Pokretło w MMi 2g przestało reagowac
No w tym problem ze nie mam od kogo podmienić. A panel z przyciskiem start stop znalazłem ze prawie 500 zł na alegroszu :/ Ok cos znalazłem http://allegro.pl/panel-sterowanie-mmi-audi-a4-a5-q5-8t0919609-2g-3g-i5972369927.html z tym ze koles ma 8T0919609C a ja mam 80919609D WFX i teraz nie wiem czy bedzie ok ?? Problem rozwiązany Przez noc panel na kaloryferze dzisiaj wszystko działa jednak wilgoć :/
-
Nakładka przycisku start stop
Witam czy orientuje się ktoś czy można kupić samą nakładkę na przycisk start stop ??
-
Pokretło w MMi 2g przestało reagowac
Witam tak jak w tytule pokrętło przestało reagować i brak podświetlania przyciski działają pokrętło od głosnosci tez. czy jest jakiś bespiecznik odpowiadający za to ?? restart mmi nic nie daje po podłączeni komputera nie pokazuje żadnego błędu. ma ktoś jakiś pomysł ??? Rozebrałem panel rozłączałem kable podłączyłem na nowo zadziałało ale tylko na chwile po wciśnięciu obojetnie jakiego przycisku wyłącza się tak jak by robiło jakieś zwarcie :/ załączam filmiki
-
Demontaż klamki zewnętrznej A4 B8 TYŁ
Witam podpinam Się do pytania ma ktoś może instrukcje ??
-
Brak prądu
Siema nie wiem nie znam się nie mam miernika. Sprawa wygląda tak po odpaleniu auta alrernator nie ładuje ale po przygazowaniu alternator się załacza i zaczyna ładowac. do elektryka się nie mogę dostać bo zawalony robota byłem gdzie indziej to nie wiedza o co chodzi alternator sprawdzali wszystko ok miernik w dłon ,sprawdz czy jest + do sterownika akumulatora oraz czy kabel niebiesko/fiolrtoetowy łapie diagnoze tu masz problem innej opcji nie widze Przez niego sa błedy sterownika oraz alternatora ( brak ładowania pewnie ) A powiedz mi albo daj jakies zdjecie jak ten sterownik akumulatora wyglada...
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Co sądzicie o tym preparacie ?? http://ceramizator.pl/
-
Brak prądu
Powiem Ci tak znalazłem 2 kable w ogóle nie podłączone jeden zawinięty tasmą izolacyjna czyli musiał już tak być jak go kupiłem ... a nie było błedów drugi tak jak by odłączony.. podłączyłem ale błędy nadal takie same
-
Brak prądu
Auto z koncowki 2008r
-
Brak prądu
Nie widać żadnego bezpiecznika
-
Brak prądu
Preciez wiem ze w srodku jest klucz ale ja go nie mam zreszta z otwarciem juz sobie poradziłem. zdjecie aku:
-
Brak prądu
stara data ponieważ po rozładowaniu data się zresetowała. po skasowaniu bledy powracają. jest może jakiś bezpiecznik od alternatora ??