Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktualizacja map w NAVI (MMI 2G)


mtarnas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące aktualizacji map w nawigacji MMI 2G w Audi A4 B8. Posiadam oryginalną mapę z 2008 roku, jednak chciałbym ją zaktualizować do najnowszej, wydanie 2012. Dzwoniłem do zakładu zajmującego się takimi rzeczami i chcą za to 200zł, moim zdaniem jest to nieco wygórowana cena za samą aktualizację mapy. Znalazłem w internecie coś takiego: Mapa do nawigacji Audi MMI 2G 2012 - eao - Chomikuj.pl, boje się jednak, aby nic nie zepsuć. Czy jest szansa, że nawigacja przyjmie mi taką płytę nagraną z ISO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna mapa w ASO kosztuje 1400PLN. Więc 200 to chyba niezbyt wygórowana cena :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował nagrywać samodzielnie te mapy? Pojawiło się jeszcze jedno pytanie, jak wyjąć oryginalną płytę która siedzi w bagażniku? Naciskałem przycisk "remove" jednak nic z tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Hamera :wink: on ma z pewnego żródła .

Pewnie masz zablokowane wyjecie płytki , musisz zmienic w Adaptacji w 37 Navigacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że temat był już poruszany naście razy, ale czy może mi ktoś na szybko powiedzieć, czego potrzeba, aby podpiąć się pod komputer w samochodzie i pozmieniać te wartości o których piszecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec program diagnostyczny :wink: w B8 to podstawa .

Poszukaj w Dziale Diagnostyka jaki kabelek ci potrzeba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kabel, nie wiem jednak co dokładnie mam zmienić, może mi ktoś podpowiedzieć?

Załączam print screen z Adaptacji w Control Head 07: vcds.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 NAWIGACJA ---> Adaptacja kanał 68:

Z tym wyrzucaniem kanału adaptacji włożonej płycie CD lub DVD może zostać włączona / wyłączona. Funkcja wyłączona przycisku wysuwania / aktywowane.

0 = Normalny przycisk status / Eject nie jest wyłączona

1 = Eject niepełnosprawnych przycisk (zabezpieczenie przed kradzieżą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info.

pozdrawiam

---------- Post dopisany 28-10-2012 at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2012 at 12:09 ----------

Panowie a ma ktoś pomysł jak wyjąc DVD z navi? mam zablokowaną fabrycznie i przycisk eject nie hula. Ktoś może się orientuje czy aso odblokuje to bezpłatnie lub za jakieś gorsze bo słyszałem, że przed sprzedaniem auta aso powinno odblokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam ściągnełem navi wskazaną przez riddick74 :Navigacje - riddick74 - Chomikuj.pl śmiga bez problemów, ale jest to wersja z 2011 roku (j. ang), czy ktoś orientuje się czy jest dostępna na necie nowsza wersja?

w 2013r dopiero bedzie wersja 2012 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...