Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktualizacja map w NAVI (MMI 2G)


mtarnas

Rekomendowane odpowiedzi

Jest maly problem z navi, a mianowicie: w Polsce śmiga na dzień dzisiejszy bez problemu, jednak byłem ostatnio w Niemiczech, wpisalałem miejscowośc system przeliczył trase i zaczął mnie prowadzić. Jednak po dłuższej chwili zauważyłem, że nie pokazuje czasu dorarcia oraz ilośc km do celu (w Polsc wszystko jest). Po czym okazało się, że wyprowadził mnie nie wiadomo gdzie..... podsumowując, w Niemczech nawigacja nie działa, odpala się, wskazuje bieżące położenie ale nic poza tym.

czy ktoś spotkał się z podobnym porblemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi nie śmiga. Ogarnąłem mapę mmi 2g 2014 1-2 dvd , nagrałem na płytkę i po włożeniu do napędu nic się nie dzieje...

Stąd pytania:

1) Plik na płycie ma być nagrany jako .ISO czy trzeba go najpierw otworzyć na komputerze i nagrać na płytę zawartość po jego otworzeniu?

2) 1-2 dvd ma być nagrane na 2 oddzielnych płytach czy może być na jednej?

3) Czy ma znaczenie rodzaj płyty +/- , prędkość nagrywania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chciałem uaktualnić navi na 2015 i poprzednio zawsze była jedna płyta teraz mam dwie problem w tym że z chomika działaja ok, tylko ja mieszkam w Angli i chce jechać do Włoch i sprawdziłem już że musze najpierw kawałek jednej płycie jechać a potem na drugiej czy istnieje jakaś opcja żeby to było na jednej jak wcześniejsze aktualizacje bo na wcześniejszej działa super Pozdrawimam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich,

Czy ktoś z was orientuje sie gdzie w Opolu lub okolicach do 100km mogę aktualizować (Audi A4 B8 avant 2008) oprogramowanie i mapy w MMI 2G ze zmieniarką .Wolałbym sie za to nie zabierać żeby uniknąć jakiś błędów.

Oczywiście nie chodzi mi o dealera Audi gdzie zapłacił bym majątek.

Bardzo dziękuje za odpowiedź .

Pozdrawiam Przemek

PS dołączam zdjecie wersji jaką posiadam

http://www.directupload.net/file/d/4055/iascrmjr_jpg.htm

Edytowane przez GumaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Navi nie chce czytać mi najnowszych mam. Starsze z 2013 czyta elegancko, natomiast po włożeniu płyty z najnowszą wersją, nie dzieje się nic https://imageshack.us/i/p35OsD3fj

Sprawdzam wersję softu tak jak w poradniku, tzn wciskam "car", potem "setup" i "ustawienia" - pokazuje mi takie coś https://imageshack.us/i/p3LkcMUaj . Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ...ale tutaj jest temat o MMI 2G 2008-2009

włozenie mapy do twojego napedu nic nie da

potrzebny jest : aktylizacja systemu map oraz aktywator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś podpowiedzieć jakie to mmi jest w moim aucie? przejrzałem już mnóstwo postów, i mam mętlik w głowie. MMI 2G czy 3G ? proszę o przekierowanie do odpowiedniego działu :) dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś podpowiedzieć jakie to mmi jest w moim aucie?

Na FORUM masz przeciez opis

MMI 3G występuje w 3 wersjach:

Basic (zwane również Low) - bez twardego dysku, bez joysticka w pokrętle, mapami 2D

High - z twardym dyskiem, joystickiem w pokrętle, mapami 3D

3G+ - z twardym dyskiem, joystickiem w pokrętle, mapami 3D, inna szata graficzna, panel MMI.

Naciskamy "Setup" następnie "Settings" i wybieramy "Version". "B" przy numerze wersji oznacza Basic, "H" oznacza wersję High.

bardzo pomocy link z wiki >>> klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wygląda z mapami 2016 ?? słyszałem ze nawet jakos lektora pl idzie wgrac ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wygląda z mapami 2016 ??

wyglada ze juz są :wink:

słyszałem ze nawet jakos lektora pl idzie wgrac ?? ;)

robi to kilka firm.....tylko spore koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ja wole robic wszystko samemu metodą prób i błędów :P haha macie jakies instrukcje ?? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...