Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiennik chłodnicy wody 2.0 tfsi


Boras27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamówiłem zamiennik chłodnicy powiedzcie mi czy on będzie odpowiedni ?? kod chłodnicy którą miałem to 8K0.121.251.T

d8da710301052198med.jpg

Edytowane przez Boras27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sprzedający pisze, że do A4 B8 to powinna pasować. Jeżeli nie musi oddać pieniądze. Pytanko. Czemu zmieniasz chłodnicę ? Nie lepiej do świeżego auta używkę kupić, ale ori ? Ja do B6 większość częsci z ASO biorę, a co dopiero do B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliskie spotkanie z sarna błotnik chłodnica intercooler do wymiany :/ nie chciałem brać używki bo nigdy nie wiadomo czy sprawna... a tu jak nowa to na pewno sprawna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak wygląda kwestia chłodzenia oleju skrzyni?

Nie wiem jak Tiptronic, ale S Tronic w chłodnicy wody ma chłodnicę oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer OE na aukcji ma podane poprawnie, ale wymiary ma podane jak od chłodnicy od manuala chłodnica od automatu powinna mieć

Znaleziono przez Nr OES 8K0121251T Długość [mm] 868 Szerokożć [mm] 475 Głębokożć [mm] 26

pozatym nie ma sensu kupować używki bo jak się wypuści płyn to od środka zaczyna korodować a nie wiadomo jak długo taka chłodznica leży, chyba że cały czas jeździ to może być ok. I cena jest za niska pewnie bedzie to jakiś termotec albo inny szajs. Hella co pewnie sprzedają w serwisie kosztuje koło 480 po moim katalogu a wersja alternatywna Hella by Visteon 640.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do gościa pytałem o te wymiary i mówi że te 720 to wymiary samego rdzenia wiec całą pewnie będzie miala te 868 mm. A co do chlodnicy oleju tutaj tez wystepuje. I mam jeszcze takie pytanie bo podczas dokręcania chlodnicy trochę tego oleju wyciekło z samej chlodnicy z węży nic nie leciało ,ale teraz chyba z 2 setki wypadało by było dolać do skrzyni tylko nie mam pojęcia jaki to olej .. i czy go dolać do samej chlodnicy czy gdzie ??

Edytowane przez Boras27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...