Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekstm

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekstm

  1. Szefcio-dzięki! Już jest jakiś trop
  2. w bagażniku możesz przełączyć na ręczne??
  3. ok dzięki chłopaki, mam nadzieje że ślizgi załatwią sprawę i nie będę musiał zmieniać fotela
  4. ślizg środkowy: ŚLIZG FOTELA AUDI 80 90 100 B3 B4 B5 A4 A6 A8 C4 C (4082705689) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ślizg boczny: SLIZG FOTELA - AUDI (4099013934) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tak? Rozumiem, że boczne są dwa, natomiast środkowy jeden? Może lepiej zamówie taki komplet: ŚLIZG FOTELA AUDI 100 80 A4 A6 KOMPLET 1 FOTEL (4127439019) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  5. Damian wiesz może jak się do nich dobrać?
  6. sprawdzałem w ten sposób i fotel rzeczywiście lata na boki, mówisz o tych plastikach? ŚLIZG FOTELA AUDI 80 90 100 B3 B4 B5 A4 A6 A8 C4 C (4082705689) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  7. Witam po raz kolejny mam problem z oświetleniem kabiny z tyłu, mianowicie oświetlenie nie działa po otwarciu drzwi z tyłu, bez znaczenia czy jest ustawione na I czy 0 czy neutral. Lampki załączają się natomiast gdy wcisnę guzik manualnego włączenia światła, zarówno w jednym jak i drugim. Jeśli chodzi o bagażnik to wymieniłem żarówkę na nową a światła nadal nie ma, nie wiem gdzie szukać przyczyny...
  8. Witam, ostatnio zdjąłem boczek z prawych tylnych drzwi żeby sprawdzić dlaczego szyba się nie otwiera. Zastanawiało mnie to, ponieważ jak wciskam guzik słychać jest dźwięk jakby szyba chciała pójść w dół. Po zdjęciu boczka moim oczom ukazało się to : jak widać szyba aby nie opadła podtrzymywana jest kawałkiem drewna, dodam że po zdjęciu boczka pozbierałem w częściach plastikowe białe kółko zębate. Stąd pytanie, co muszę wymienić aby pozbyć się tej rzeźby w drzwiach?
  9. dzięki za odzew chłopaki, powiedzcie mi jeszcze czy spotkaliście się z taką sytuacją: na ostrzejszych zakrętach, rondach coś lata i obija mi się albo w fotelu, albo w podłodze, nie wiem gdzie szukać przyczyn. Dodam że fotel już swoje widział bo ma już delikatne luzy i ciężko się go reguluje. Ale nie jestem do końca pewny czy w fotelu ma co latać luzem...
  10. zdjąłem dzisiaj boczki drzwi i jest tam czysto, nie ma śladów mułu czy wody, styki czyste więc chyba na szcęście audi nie było podtopione. Pablo tak jak piszesz, pewnie śmigał nim jakiś włoski pastuch
  11. słyszałem, że można oddać do pobrania ten "pyłek" "kurz" a być może "muł" do sprawdzenia (oczywiście za jakąś opłatą) do sanepidu na obecność bakterii typowo "wodnych" ---------- Post dopisany 16-04-2014 at 07:39 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 19:09 ---------- Niestety sanepid się tego nie podejmie, jak jednoznacznie stwierdzić czy auto mogło być zalane czy po prostu ktoś go nigdy nie czyścił?
  12. co myślicie o zdjęciu boczków i zobaczeniu jak to wygląda "od środka"?
  13. mam auto 9 miesięcy, dopiero teraz to zauważyłem, sprawa pewnie nie do wygrania
  14. Witam, co o tym sądzicie? Czy taki wygląd niektórych elementów auta może świadczyć o tym, że auto było zalane? Dodam że takich miejsc z zaschniętym pyłkiem? piaskiem? jest więcej... w zasadzie cała wykładzina jest pokryta jakimś piaskiem czy pyłem.
  15. tomekstm odpowiedział(a) na tomekstm temat w 1.9TDI
    nie sprawdzałem, co to ma za znaczenie?
  16. tomekstm odpowiedział(a) na tomekstm temat w 1.9TDI
    Kurcze sam juz nie wiem, każdy ma inne zdanie
  17. tomekstm odpowiedział(a) na tomekstm temat w 1.9TDI
    rozumiem że zmierzenie kompresji da mi jednoznaczną odpowiedź w jakiej kondycji jest silnik? gabriel_bar czemu nie można tak robić w PD?
  18. tomekstm opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, mam pytanie, mianowicie w moim A4 1.9 AJM (przebieg wg zegarów 267 000) dość mocno dmucha z otworu wlewu oleju i bagnetu do mierzenia poziomu oleju. Na filmiku tego nie widać ale na rozgrzanym silniku po otworzeniu korka i bagnetu leci szary dymek. Po przyłożeniu ręki do wlewu są na niej plamki oleju. Dodam że zauważyłem ubytki płynu chłodzącego, przez trochę ponad miesiąc dolałem około litra płynu. Czy to oznacza zbliżający się koniec silnika? Link do filmu: Video - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting Pozdrawiam
  19. tomekstm odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    w weekendy jak najbardziej jestem za spotem w Tczewie pozdro!
  20. tomekstm odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    Jestem jutro w tczewie jak coś
  21. Jak tam, dzieje się coś jeszcze w Kwidzynie? Czy temat całkowicie już padł.
  22. tomekstm odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    coś mało nas
  23. Tak, z odpalaniem czy to na zimnym czy na ciepłym silniku nie ma najmniejszego problemu.
  24. tomekstm odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    ja się piszę
  25. tomekstm odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    i jak, coś więcej wiadomo o spocie? ja chętnie wpadnę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.