Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto po zalaniu?


tomekstm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co o tym sądzicie? Czy taki wygląd niektórych elementów auta może świadczyć o tym, że auto było zalane? Dodam że takich miejsc z zaschniętym pyłkiem? piaskiem? jest więcej... w zasadzie cała wykładzina jest pokryta jakimś piaskiem czy pyłem. bd1449eee99b7.jpg.html

IMAG1382.jpg

IMAG1383.jpg

IMAG1384.jpg

IMAG1385.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może od nowości nie było czyszczone? Myślę że jakby było zalane to ktoś próbował by zatrzeć ślady i choć trochę przetrzeć te miejsca. Chociaż różnie może być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez paniki moim zdaniem wygląda mi to na kurz jakby poprzedni właściciel jeździł po polnych drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem, że można oddać do pobrania ten "pyłek" "kurz" a być może "muł" do sprawdzenia (oczywiście za jakąś opłatą) do sanepidu na obecność bakterii typowo "wodnych"

---------- Post dopisany 16-04-2014 at 07:39 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 19:09 ----------

Niestety sanepid się tego nie podejmie, jak jednoznacznie stwierdzić czy auto mogło być zalane czy po prostu ktoś go nigdy nie czyścił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź połączenia elektryczne kostki jak są zaśniedziałe świadczy to o zalaniu jak są ok to auto zakurzone np rolnik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odzew chłopaki, powiedzcie mi jeszcze czy spotkaliście się z taką sytuacją: na ostrzejszych zakrętach, rondach coś lata i obija mi się albo w fotelu, albo w podłodze, nie wiem gdzie szukać przyczyn. Dodam że fotel już swoje widział bo ma już delikatne luzy i ciężko się go reguluje. Ale nie jestem do końca pewny czy w fotelu ma co latać luzem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może masz wyrobione plastikowe prowadnice w fotelu i przez ten luz siedzenie lata w prowadnicach i wydaje taki dźwięk.

aby to sprawdzić złap fotel za górę oparcia i ruszaj na boki, wtedy zobaczysz czy ma luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może masz wyrobione plastikowe prowadnice w fotelu i przez ten luz siedzenie lata w prowadnicach i wydaje taki dźwięk.

aby to sprawdzić złap fotel za górę oparcia i ruszaj na boki, wtedy zobaczysz czy ma luz

sprawdzałem w ten sposób i fotel rzeczywiście lata na boki, mówisz o tych plastikach?

ŚLIZG FOTELA AUDI 80 90 100 B3 B4 B5 A4 A6 A8 C4 C (4082705689) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi własnie o te plastiki tylko nie jestem pewien czy akurat z tej aukcji będą dobre, najlepiej wyjąć stare i dobrać takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten slizg jest to srodkowy slizg prowadnicy fotela. Jak fotel goni Ci na boki to slizgi z bocznych prowadnic. Dostaniesz sie do wszystkiego demontując fotel.

SLIZG FOTELA - AUDI (4099013934) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

To jest slizg boczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak. 2 boczne i jeden srodkowy. Jak masz zużyte wszystkie to zamów sobie komplecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...