Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kylson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kylson

  1. kylson odpowiedział(a) na kylson temat w 1.9TDI
    Okay, dzięki za pomoc A ilość nagaru może być związana z stosowanym olejem? Lany był Lotos półsyntetyk Teraz zaleje porządny syntetyk
  2. kylson odpowiedział(a) na kylson temat w 1.9TDI
    Czyli nic organoleptycznie nie stwierdzę Wałki mogą być oblepione mazią?
  3. kylson opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Niedługo będę wymieniał olej i filtr, przy okazji chciałbym zajrzeć pod pokrywę zaworów. Czy zaglądając tam można coś stwierdzić na temat stanu silnika? Co jeśli wszystko będzie zachlapane olejem? Pozdrawiam
  4. Rozumiem, że od strony chłodnicy na spodzie lampy powinienem mieć bolce tak jak w przedlifcie? Są dziury w obudowie, najprawdopodobniej ktoś je po prostu wyrwał
  5. Również jestem po montażu poliftowych lampek. Jak one powinny się trzymać? Ja mam od góry dwa zaczepy i tylko na tych się trzymają, co sprawia, że dół lampy lata. Jest jeden na dole, którego nie można przykręcić, bo nie ma dostępu, chyba że po zdjęciu zderzaka
  6. No właśnie mam gotowe do założenia na oponie 225/45/17, ale wstrzymuję się do czasu kupna obniżonego zawieszenia. Jeszcze nigdy ich nie zakładałem
  7. A jakiej szerokości dystans do 8J 17' ET 48? Narazie mam seryjne zawieszenie 1BA, ale chciałbym obniżyć max -40mm
  8. Mam felgę szerokości 8J 17' ET48. Chciałbym założyć na nią oponę 225/45. Orientuje się ktoś czy będzie coś obcierało? Potrzebne będą dystanse?
  9. Witam Ostatnio montowałem do swojej A4 sterowanie z pilota. Sterowanie działa, chociaż po drodze było zwarcie, posypały się iskry ze skrzynki bezpieczników. Od tamtej pory wymienione w temacie rzeczy nie działają, albo działają krótko co jakiś czas, tak jakby była gdzieś przerwa. Dodam, że po włączeniu awaryjnych kierunki działają, tylko na manetce nie. Czytałem, że może to być problem z przekaźnikiem odciążającym, ale podmieniłem dwa i to samo. Z czym może być problem?
  10. Rzeczywiście, chyba profil 45 będzie lepiej wyglądał. Chociaż od moich obecnych 15", tak zwanych "słoneczników" chyba wszystko będzie lepsze Seryjne A4 z 1BE są -20mm? Czy -30mm na 1BA zadziała?
  11. A ktoś może mi powiedzieć czy przy szerokości 225 opona będzie obcierała o coś? Potrzebne będą dystanse?
  12. Bo to jest felga z A8 Co znaczy, że opona będzie baloniasta? Ta nie podejdzie?
  13. Witam. W swoim Avancie mam seryjne zawieszenie 1BA. Mam możliwość założenia kół 225/55/17r. Straszna z niej koza będzie? Nie chcę jakiejś dużej gleby, w razie czego sprężynki -20mm dadzą radę? Proszę o opinie
  14. A mógłby ktoś na chwilę obecną coś powiedzieć o 003 i 011, bo właśnie najbardziej mi zależy na przepływce i turbinie?
  15. Jest jakiś sposób żeby sprawdzić przekaźnik? VAG nie pokazywałby błędu? Jaki numer ma tutaj przekaźnik, 202?
  16. Odpinałem wtyczkę, to samo, momentalnie gaśnie kontrolka. Czujnik jest sprawny
  17. A4 B5 1.9tdi AFN 110km Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  18. Z tego co wiem, świece dostają napięcie jak jest poniżej 4 stopni. Poza tym ze świecami jest tak, że kontrolka coś za szybko gaśnie Powinna świecić parę sekund, a ona momentalnie gaśnie
  19. Dawka wynosi 3,6. To i tak jest chyba sporo biorąc pod uwagę, że zakres jest od 2,2 do 9. Mrozów nie ma, temperatura na plusie, a muszę kręcić parę sekund. Strach pomyśleć co będzie jak będą minusowe temperatury
  20. A gdzie znajduje się taki zaworek i jak sprawdzić czy jest sprawny? Akumulator raczej wykluczam ponieważ w zeszłym roku był wymieniany
  21. Czujnik wymieniony, VAG już nie wyrzuca błędu, ale dalej jest to samo:/ Ja w tym drugim okienku mam wartość 55, co to może oznaczać?
  22. kylson opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, mam okazję kupić lampy soczewkowe do swojej A4 tyle że są one przerobione na ksenony. Niestety nie mam warunków na ksenon dlatego chciałbym zwykłą soczewkę. Żarnik jest na światłach mijania. Czy wymontowanie takiego żarnika i powrót do zwykłej żarówki to coś trudnego? To samo tyczy się usunięcia przetwornic, będzie problem?
  23. kylson odpowiedział(a) na zbyne18 temat w Audi A4 B5
    A istnieją w ogóle jakieś zespolone soczewki do A4 z 98', zamienniki, przy których nie trzeba nic modyfikować?
  24. kylson odpowiedział(a) na zbyne18 temat w Audi A4 B5
    Chodzi Ci o ten temat? http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/ Widzę, że autor coś tam działa brzeszczotem
  25. kylson odpowiedział(a) na zbyne18 temat w Audi A4 B5
    Ja posiadam A4 z 98 roku tj. po I lifcie. Gdybym chciał również u siebie zamontować podobne jak kolega, zespolone Valeo to musiałbym ciąć zderzak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.