Treść opublikowana przez kylson
-
Pod pokrywą zaworów
Okay, dzięki za pomoc A ilość nagaru może być związana z stosowanym olejem? Lany był Lotos półsyntetyk Teraz zaleje porządny syntetyk
-
Pod pokrywą zaworów
Czyli nic organoleptycznie nie stwierdzę Wałki mogą być oblepione mazią?
-
Pod pokrywą zaworów
Witam Niedługo będę wymieniał olej i filtr, przy okazji chciałbym zajrzeć pod pokrywę zaworów. Czy zaglądając tam można coś stwierdzić na temat stanu silnika? Co jeśli wszystko będzie zachlapane olejem? Pozdrawiam
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Rozumiem, że od strony chłodnicy na spodzie lampy powinienem mieć bolce tak jak w przedlifcie? Są dziury w obudowie, najprawdopodobniej ktoś je po prostu wyrwał
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Również jestem po montażu poliftowych lampek. Jak one powinny się trzymać? Ja mam od góry dwa zaczepy i tylko na tych się trzymają, co sprawia, że dół lampy lata. Jest jeden na dole, którego nie można przykręcić, bo nie ma dostępu, chyba że po zdjęciu zderzaka
-
Znaczenie ET Felgi
No właśnie mam gotowe do założenia na oponie 225/45/17, ale wstrzymuję się do czasu kupna obniżonego zawieszenia. Jeszcze nigdy ich nie zakładałem
-
Znaczenie ET Felgi
A jakiej szerokości dystans do 8J 17' ET 48? Narazie mam seryjne zawieszenie 1BA, ale chciałbym obniżyć max -40mm
-
Znaczenie ET Felgi
Mam felgę szerokości 8J 17' ET48. Chciałbym założyć na nią oponę 225/45. Orientuje się ktoś czy będzie coś obcierało? Potrzebne będą dystanse?
-
Nie działające kierunkowskazy, wycieraczki, nawiewy
Witam Ostatnio montowałem do swojej A4 sterowanie z pilota. Sterowanie działa, chociaż po drodze było zwarcie, posypały się iskry ze skrzynki bezpieczników. Od tamtej pory wymienione w temacie rzeczy nie działają, albo działają krótko co jakiś czas, tak jakby była gdzieś przerwa. Dodam, że po włączeniu awaryjnych kierunki działają, tylko na manetce nie. Czytałem, że może to być problem z przekaźnikiem odciążającym, ale podmieniłem dwa i to samo. Z czym może być problem?
-
Seryjne zawieszenie i Alu 17"
Rzeczywiście, chyba profil 45 będzie lepiej wyglądał. Chociaż od moich obecnych 15", tak zwanych "słoneczników" chyba wszystko będzie lepsze Seryjne A4 z 1BE są -20mm? Czy -30mm na 1BA zadziała?
-
Seryjne zawieszenie i Alu 17"
A ktoś może mi powiedzieć czy przy szerokości 225 opona będzie obcierała o coś? Potrzebne będą dystanse?
-
Seryjne zawieszenie i Alu 17"
Bo to jest felga z A8 Co znaczy, że opona będzie baloniasta? Ta nie podejdzie?
-
Seryjne zawieszenie i Alu 17"
Witam. W swoim Avancie mam seryjne zawieszenie 1BA. Mam możliwość założenia kół 225/55/17r. Straszna z niej koza będzie? Nie chcę jakiejś dużej gleby, w razie czego sprężynki -20mm dadzą radę? Proszę o opinie
-
Prośba o analizę logów dynamicznych
A mógłby ktoś na chwilę obecną coś powiedzieć o 003 i 011, bo właśnie najbardziej mi zależy na przepływce i turbinie?
-
[B5 AFN] Auto słabo odpala na zimnym silniku
Jest jakiś sposób żeby sprawdzić przekaźnik? VAG nie pokazywałby błędu? Jaki numer ma tutaj przekaźnik, 202?
-
[B5 AFN] Auto słabo odpala na zimnym silniku
Odpinałem wtyczkę, to samo, momentalnie gaśnie kontrolka. Czujnik jest sprawny
-
Prośba o analizę logów dynamicznych
A4 B5 1.9tdi AFN 110km Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
[B5 AFN] Auto słabo odpala na zimnym silniku
Z tego co wiem, świece dostają napięcie jak jest poniżej 4 stopni. Poza tym ze świecami jest tak, że kontrolka coś za szybko gaśnie Powinna świecić parę sekund, a ona momentalnie gaśnie
-
[B5 AFN] Auto słabo odpala na zimnym silniku
Dawka wynosi 3,6. To i tak jest chyba sporo biorąc pod uwagę, że zakres jest od 2,2 do 9. Mrozów nie ma, temperatura na plusie, a muszę kręcić parę sekund. Strach pomyśleć co będzie jak będą minusowe temperatury
-
[B5 AFN] Auto słabo odpala na zimnym silniku
A gdzie znajduje się taki zaworek i jak sprawdzić czy jest sprawny? Akumulator raczej wykluczam ponieważ w zeszłym roku był wymieniany
-
[B5 AFN] Auto słabo odpala na zimnym silniku
Czujnik wymieniony, VAG już nie wyrzuca błędu, ale dalej jest to samo:/ Ja w tym drugim okienku mam wartość 55, co to może oznaczać?
-
[B5 ALL] Przeróbka lamp
Witam, mam okazję kupić lampy soczewkowe do swojej A4 tyle że są one przerobione na ksenony. Niestety nie mam warunków na ksenon dlatego chciałbym zwykłą soczewkę. Żarnik jest na światłach mijania. Czy wymontowanie takiego żarnika i powrót do zwykłej żarówki to coś trudnego? To samo tyczy się usunięcia przetwornic, będzie problem?
-
Wymiana lamp B5 na B5 lf
A istnieją w ogóle jakieś zespolone soczewki do A4 z 98', zamienniki, przy których nie trzeba nic modyfikować?
-
Wymiana lamp B5 na B5 lf
Chodzi Ci o ten temat? http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/ Widzę, że autor coś tam działa brzeszczotem
-
Wymiana lamp B5 na B5 lf
Ja posiadam A4 z 98 roku tj. po I lifcie. Gdybym chciał również u siebie zamontować podobne jak kolega, zespolone Valeo to musiałbym ciąć zderzak?