-
problem z odpaleniem
Wymieniłem kostke, ale obiawy nadal są. Chyba trzeba będzie jakiegos elektryka wołać. Dzięki za sugestie.
-
problem z odpaleniem
Witam Koledzy mam dziwny problem, który pojawił się z dnia na dzień. Mianowicie przekręcam kluczyk, immo gaśnie , ale nie zawsze gaśnie kontrolka ABS, dodatkowo nie wzbudza się kontrolka stanu paliwa, nie gra radio, ale np. szyby elektryczne , albo szyberdach chodzą. Jak przekręcam kluczyk wszystka gaśnie, tak jakby akumulator była słaby, ale jest dobry , sprawdzony. Gdzieś jakieś zwarcie, czy może coś z komputerem ? Dodam ze auto garażowane, raczej nic nie zamokło. Z góry dzięki za wskazówki.
-
[B5 ADP] Stacyjka zapłonu - zablokowany klucz
dzięki jacekm, faktycznie to była tylko kostka kosztowała mnie 40 zł w sieci FOTA , bo akurat to był najbliższy skład z częściami, a poduchę w końcu odkręciłem jak kumpel mi pożyczył solidne klucze. Jeszcze raz dzięki i pozdrowienia !
-
[B5 ADP] Stacyjka zapłonu - zablokowany klucz
Oj to by mnie kolega pocieszył, tylko czy sama kostka coś da jeżeli kluczyk ciężko wchodzi i nie można go przekręcić ...
-
[B5 ADP] Stacyjka zapłonu - zablokowany klucz
Witam ! Wczoraj miałem niemiłą przygodę, mianowicie rano odpaliłem auto dojechałem do pracy i miałem problem z wyjęciem kluczyka, poza tym kluczyk nie trzymał się w pozycji zapłonu, kontrolki gasły. Po wyjściu z pracy kluczyk wszedł odpaliłem i całe szczęście , że dojechałem do domu, znowu były problemy z wyjęciem kluczyka, jakoś się udało , ale teraz kluczyk wchodzi bardzo ciężko i nie da się go przekręcić w efekcie mam unieruchomione auto, prawdopodobnie wkład poszedł , nie orientujecie się czy da się to jakoś poskładać w całość ? czy czeka mnie wymiana wkładu i kluczyków ? Na razie wiozłem się za demontaż stacyjki , ale utknąłem na śrubach od poduchy - ciężko je odkręcić jak się uda to zawiozę stacyjkę do elektromechanika.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam
GOD77
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta