Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GOD77

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. GOD77 odpowiedział(a) na GOD77 temat w 1.6
    Wymieniłem kostke, ale obiawy nadal są. Chyba trzeba będzie jakiegos elektryka wołać. Dzięki za sugestie.
  2. GOD77 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam Koledzy mam dziwny problem, który pojawił się z dnia na dzień. Mianowicie przekręcam kluczyk, immo gaśnie , ale nie zawsze gaśnie kontrolka ABS, dodatkowo nie wzbudza się kontrolka stanu paliwa, nie gra radio, ale np. szyby elektryczne , albo szyberdach chodzą. Jak przekręcam kluczyk wszystka gaśnie, tak jakby akumulator była słaby, ale jest dobry , sprawdzony. Gdzieś jakieś zwarcie, czy może coś z komputerem ? Dodam ze auto garażowane, raczej nic nie zamokło. Z góry dzięki za wskazówki.
  3. dzięki jacekm, faktycznie to była tylko kostka kosztowała mnie 40 zł w sieci FOTA , bo akurat to był najbliższy skład z częściami, a poduchę w końcu odkręciłem jak kumpel mi pożyczył solidne klucze. Jeszcze raz dzięki i pozdrowienia !
  4. Oj to by mnie kolega pocieszył, tylko czy sama kostka coś da jeżeli kluczyk ciężko wchodzi i nie można go przekręcić ...
  5. Witam ! Wczoraj miałem niemiłą przygodę, mianowicie rano odpaliłem auto dojechałem do pracy i miałem problem z wyjęciem kluczyka, poza tym kluczyk nie trzymał się w pozycji zapłonu, kontrolki gasły. Po wyjściu z pracy kluczyk wszedł odpaliłem i całe szczęście , że dojechałem do domu, znowu były problemy z wyjęciem kluczyka, jakoś się udało , ale teraz kluczyk wchodzi bardzo ciężko i nie da się go przekręcić w efekcie mam unieruchomione auto, prawdopodobnie wkład poszedł , nie orientujecie się czy da się to jakoś poskładać w całość ? czy czeka mnie wymiana wkładu i kluczyków ? Na razie wiozłem się za demontaż stacyjki , ale utknąłem na śrubach od poduchy - ciężko je odkręcić jak się uda to zawiozę stacyjkę do elektromechanika.
  6. Witam i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.