Treść opublikowana przez K2-TECH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale dzisiaj nie ma spota Ej, czemu pisze jako k2-tech?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kolegi...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witajcie. Jakby ktos slyszal gdzies o felgach 17" MAM8 5x112 najlepiej z oponkami letnimi...to bede dzwieczny, krzyczcie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wrzucam jeszcze raz - wszystkich zainteresowanych zapraszam do wspolnego chatu na http://www.audi.domki.krakow.pl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w piatek powiadasz?? a co sie dzieje w piatki?? co myslicie zeby zrobic komunikator - cos na zasadzie chatu dla uzytkownikow?? ale taki nie komercyjny?? jesli wyrazacie aprobate ja moge cos poczarowac.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cubi nie boj nie boj...ja sie poszkole, przyczaje i dopiero wtedy...pogadamy Pzdr dla wszystkich i jeszcze raz dzieki za siwetne wprowadzenie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem nowy, co prawda z a6 ale chyba mimo wszystko wszyscy jestesmy jedna rodzina Pozdrowki dla wszystkich i podziekowania dla chlopakow z a4 KRK za wspaniale przywitanie i goscine.