Treść opublikowana przez ostry07
-
Czujnik uderzeniowy przód- jak podłączyć?
tak też w sumie myslalem. tylko dylemat mam czy jest różnica który gdzie ma iść w kostce.. żeby nie było póxniej zwarcia i wywalenia poduch. mam taka kostke jak tu : wiec który kabel gdzie powinien iść?
-
Czujnik uderzeniowy przód- jak podłączyć?
No własnie z drugiej strony mam kabel brązowy i biały podłączony do kostki.. czyli całkiem inne kolory @up. Pomoże ktoś? jakby ktos mógł zerknąć u siebie na kostke
-
Czujnik uderzeniowy przód- jak podłączyć?
Witam. Kupiłem auto lekko uszkodzone. lecz w wyniku tego uszkodzenia została naderwany kawałek wiązki elektrycznej- Prawa strona przy lampie. zostala urwana kostka wraz z czujnikiem uderzeniowym. Czujnik kupiłem drugi wraz z kostką lecz są inne kolory kabli-(brązowy i biały) a u mnie przy odciętym kablu sa 3 kolory -fioletowy, czerwony i czarny. jak to podłączyc aby nie wywalilo poduszek? jest jakas różnica +/- lub strona? Pozdrawiam i dzięki z góry Foto: https://lh5.googleusercontent.com/-9sPX52s311E/UfeRTURUsLI/AAAAAAAAAIc/MwzS-lSVWgk/s512/IMG_0662%255B1%255D.JPG
-
Problem z doladowaniem turbo
Ogromne dzięki!! Pozdrawiam )
-
Problem z doladowaniem turbo
Witam. Sory za offtop ale nie moge zakładac nowego tematu.. mam taki problem iz kupiłem auto z uszkodzonym silnikiem. nie bylo w nim wogole lewekgo kola zebatego walka rozrządu.. kupilem juz jedno po numerze ale okazało sie że jest kilka typów . silnik 2.0 tdi Bre 140km. jeśli ktos ma możliwośc sprawdzenia jaki jest numer tego kola (numer od wewnetrznej strony) --na prawym kole mam 03G 109 239c.. potrzeba mi taki numer z lewego koła... gdyż nie chce kupowac w ciemno i tracic czas i pieniądze.. Bede bardzo wdzięczny za pomoc.. gdyz silnik u mechanika juz kilka dni lezy i czeka na kolo.. pozdrawiam ostry07