Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Liss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A macie jakiś patent jak zdjąć przewody z pompki, bo u mnie te spinki są połamane i nie idzie ich wdusic...
  2. Zmierzylem ciśnienie, zimny trzymal 4 później skakao między 3,5 a 3,8 w czasie jazdy bardziej 3,5 bym powiedział a po zgaszeniu 3,6 zostaje. Czujnik temp już zamówiłem, nie wiem co mu się stało jeszcze niedawno pokazywał koło 30
  3. Pompa mi wyje po zaplonie już jakiś czas, może ma już Dosc. Nie mam manometru ale zastanawiałem się czy mogę tak samo wykorzystać do tego pistolet do pompowania kół??
  4. Szczelne jest bo sprawdzałem po zmianie turbiny, wtryski raczej seria, ale wcześniej było ok na nich, a ciśnienie paliwa jakie powinno być? Logi na pb
  5. Witam. Uporalem się z problemem braku doładowania od dłuższego czasu, i pojawił się kolejny. Auto po programie już zostało zakupione, dołożyłem fmic bo był piec i ostatnio k03 padło to pokusilem się na k03s ale teraz pojawił się problem przy około 5tys obrotów, zachowuje się jak bym dodawał i puszcza pedal gazu. Brakuje mu paliwa? Wtryski małe czy raczej pompa nie domaga? A może coś innego? Podpowiedzcie proszę od czego zacząć, dzięki ✌️ http://vaglogi.pl/log-115_118_5456kp.html http://vaglogi.pl/log-003_020_Z9t09r7.html http://vaglogi.pl/log-002_033_KrJB3Gw.html
  6. http://vaglogi.pl/log-115_118_H422E.html Tu z odpietym wezykiem od gruchy
  7. Sam sprawdzałem jeszcze raz dzisiaj i dolot ok.
  8. Wszystko było sprawdzone przed wymiana turbiny i było ok... Jedynie szczelność sprawdzę dzisiaj chociaż gościu zapewniał że sprawdzał. Jest wgl jakas inna możliwość że nie ma doładowania? Gdzieś czylalem że gościu miał wydech zatkany i też miał taki problem
  9. witam. Jetem po wymianie turbiny, wrzucilem z bexa, jest troche lepiej ale dalej lipa... http://vaglogi.pl/log-115_118_3Z554v.html
  10. No właśnie cały czas tak twierdzę, że skoro turbo a nie pompuje to nie będzie większego przepływu... A jak dołączę tylko przewód od sterowania gruszka to powinien przeładować chyba co? I czy faktycznie możliwe żeby to map sensor tak odcinal doładowanie?
  11. logi na starej przeplywce http://vaglogi.pl/log-002_033_O0YFS6.html http://vaglogi.pl/log-115_118_H3N0Y0.html przeplyw jeszcze mniejszy czyli pasuje bo ona zanizala gdzies o tyle
  12. Sztanga się rusza jak gazyje na jałowym więc Grucha chyba ok, co do klapki to nie wiem, ale mechanik stwierdził że turbo pompuje bo na jałowym próbowal zatkac ręką i nie dał rady
  13. Mam jeszcze stara, była sprawna tylko trochę zanirzala sprawdzę dla świętego spokoju. Ale jak doładowanie będzie za niskie to przepływ Tez będzie mały chyba co? A zaś jak odepne n75 to doładowanie 0,1 a powinno byś 0,3 w całym zakresie o ile się nie mylę... Mechanik twierdzi że może map sensor
  14. Poza tym to przepływka nie będzie mierzyć mniej skoro doładowanie słabe?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.