Treść opublikowana przez Liss
-
1.8t BFB prośba o analizę logów
A macie jakiś patent jak zdjąć przewody z pompki, bo u mnie te spinki są połamane i nie idzie ich wdusic...
-
1.8t BFB prośba o analizę logów
Zmierzylem ciśnienie, zimny trzymal 4 później skakao między 3,5 a 3,8 w czasie jazdy bardziej 3,5 bym powiedział a po zgaszeniu 3,6 zostaje. Czujnik temp już zamówiłem, nie wiem co mu się stało jeszcze niedawno pokazywał koło 30
-
1.8t BFB prośba o analizę logów
Pompa mi wyje po zaplonie już jakiś czas, może ma już Dosc. Nie mam manometru ale zastanawiałem się czy mogę tak samo wykorzystać do tego pistolet do pompowania kół??
-
1.8t BFB prośba o analizę logów
Szczelne jest bo sprawdzałem po zmianie turbiny, wtryski raczej seria, ale wcześniej było ok na nich, a ciśnienie paliwa jakie powinno być? Logi na pb
-
1.8t BFB prośba o analizę logów
Witam. Uporalem się z problemem braku doładowania od dłuższego czasu, i pojawił się kolejny. Auto po programie już zostało zakupione, dołożyłem fmic bo był piec i ostatnio k03 padło to pokusilem się na k03s ale teraz pojawił się problem przy około 5tys obrotów, zachowuje się jak bym dodawał i puszcza pedal gazu. Brakuje mu paliwa? Wtryski małe czy raczej pompa nie domaga? A może coś innego? Podpowiedzcie proszę od czego zacząć, dzięki ✌️ http://vaglogi.pl/log-115_118_5456kp.html http://vaglogi.pl/log-003_020_Z9t09r7.html http://vaglogi.pl/log-002_033_KrJB3Gw.html
-
Problem z doładowaniem po regeneracji głowicy, że logo
http://vaglogi.pl/log-115_118_H422E.html Tu z odpietym wezykiem od gruchy
-
Problem z doładowaniem po regeneracji głowicy, że logo
-
Problem z doładowaniem po regeneracji głowicy, że logo
Wszystko było sprawdzone przed wymiana turbiny i było ok... Jedynie szczelność sprawdzę dzisiaj chociaż gościu zapewniał że sprawdzał. Jest wgl jakas inna możliwość że nie ma doładowania? Gdzieś czylalem że gościu miał wydech zatkany i też miał taki problem
-
Problem z doładowaniem po regeneracji głowicy, że logo
witam. Jetem po wymianie turbiny, wrzucilem z bexa, jest troche lepiej ale dalej lipa... http://vaglogi.pl/log-115_118_3Z554v.html
-
Problem z doładowaniem po regeneracji głowicy, że logo
No właśnie cały czas tak twierdzę, że skoro turbo a nie pompuje to nie będzie większego przepływu... A jak dołączę tylko przewód od sterowania gruszka to powinien przeładować chyba co? I czy faktycznie możliwe żeby to map sensor tak odcinal doładowanie?
-
Problem z doładowaniem po regeneracji głowicy, że logo
logi na starej przeplywce http://vaglogi.pl/log-002_033_O0YFS6.html http://vaglogi.pl/log-115_118_H3N0Y0.html przeplyw jeszcze mniejszy czyli pasuje bo ona zanizala gdzies o tyle
-
Problem z doładowaniem po regeneracji głowicy, że logo
Sztanga się rusza jak gazyje na jałowym więc Grucha chyba ok, co do klapki to nie wiem, ale mechanik stwierdził że turbo pompuje bo na jałowym próbowal zatkac ręką i nie dał rady
-
Problem z doładowaniem po regeneracji głowicy, że logo
Mam jeszcze stara, była sprawna tylko trochę zanirzala sprawdzę dla świętego spokoju. Ale jak doładowanie będzie za niskie to przepływ Tez będzie mały chyba co? A zaś jak odepne n75 to doładowanie 0,1 a powinno byś 0,3 w całym zakresie o ile się nie mylę... Mechanik twierdzi że może map sensor
-
Problem z doładowaniem po regeneracji głowicy, że logo
No właśnie... Ale co? ?
-
Problem z doładowaniem po regeneracji głowicy, że logo
Poza tym to przepływka nie będzie mierzyć mniej skoro doładowanie słabe?
-
Problem z doładowaniem po regeneracji głowicy, że logo
Przepływka jest nowa, ma dwa miesiące i wcześniej mierzyła dobrze, po odłączenie jej nic się nie zmienia
-
Problem z doładowaniem po regeneracji głowicy, że logo
Witam Panowie. Taka sytuacja, wypalonym zawór, auto do mechanika, stało tam półtora miesiąca bo urlopy niby i wgl, odbiór, chodzi równo ładnie pięknie lecz wracam do domu a tu zonk, jedzie jak bez turbo... Ponoc sprężarki wgl nie ruszał tylko zostawili razem z kolektorem w komorze... Co się mogło wydarzyć? Dolot szczelny, DV ok, co więcej? http://vaglogi.pl/log-115_118_whrv6.html http://vaglogi.pl/log-002_033_UbKVkPq.html
-
Wypadanie zapłonu 1.8t
Wymieniałem kolanko odmy razem z trojnikiem i zaworem, cewki wszystkie nowe beru, będę musiał sprawdzić kompresje. Dodam jeszcze że ogólnie silnik trochę nie równo pracuje, trochę nim telepie, moze to wtryski?
-
Wypadanie zapłonu 1.8t
Witam Panowie. Mam taki problem od jakiegoś czasu i skończyły mi się już pomysły. Co rano gdy silnik zimny miga checkt i auto nie przyspiesza i na benzynie i na gazie. Błędy co dzień te seme, losowe wypadanie i cylinder 2. Po rozgrzaniu wszystko w porządku. Nowe świece, nowe cewki, odma wymieniona wszystko szczelne, jakieś pomysły?
-
1.8T BFB prośba o analizę logów
Witam Panowie. W weekend wrzuciłem Fmic i teraz temperatura przy 27 na dworze ma się tak http://vaglogi.pl/log-115_118_t0XR2.html nie wiem czy to jeszcze dużo czy już znośnie? Ciśnienie doładowania znacznie spadło.. to normalne?
-
1.8T BFB prośba o analizę logów
Ok dzięki bardzo ? zamówiłem już fmic teraz zabiorę się za przeplywke, kolejne jest turbo... głośno gwizdze wydaje mi się że żeliwo pekniete...
-
1.8T BFB prośba o analizę logów
I przy okazji http://vaglogi.pl/log-003_020_WMQSkcf.html
-
1.8T BFB prośba o analizę logów
Mógłbyś jeszcze rzucić okiem na logi LPG? http://vaglogi.pl/log-002_033_6N73xW.html Ostatni to LPG, Dzięki
-
FMIC 180mm
No to ok, dzięki bardzo ?
-
FMIC 180mm
Coś około 200-220. Link jest przykładowy nie koniecznie chodzi mi o ten, w fmic.pl też mają takie i ciekaw jestem czy faktycznie można pokusić się o mniejszy a będzie równie wydajny.