Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Liss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Liss

  1. Liss odpowiedział(a) na marcin4x4 temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Panowie. Przymierzam się do montażu FMIC, lecz waham się co do wysokości intercoolera, bo są jakieś nowego typu z gęściej ułożonymi lamelkami i ponoć lepiej chłodzi np: http://allegro.pl/intercooler-chlodnica-fmic-550x140x65mm-promocja-i6684106804.html Montował ktoś taki? Wiadomo ze mniejszy prościej w montażu ale czy to wystarczy? Czy odrazu szukać 180 wysoki?
  2. No i to jest właśnie ten dylemat... W sumie od początku było już 50 stopni a na dworze było 23 i nie wiem nawet jak się ma ten seryjny intercooler
  3. A mógłbyś coś polecić?
  4. No z tym tez się liczę, a turbo ogladalem cos takiego http://allegro.pl/turbosprezarka-k03s-audi-vw-1-8-t-53039700073-i7300779337.html wtedy jeszcze wtryski 320cc, DP juz jest i wtedy jeszcze mnie zastanawia czy FMIC bylby potrzebny
  5. Całkiem możliwe z ta turbina lecz 2290 mbar z tego co widzę w najwyższym momencie to seryjna turbina dala by rade dmuchnąć? Przeszło mi przez głowę ostatnio czy nie wrzucić większej odrazu ale nie wiem czy jest sens
  6. Witam. auto posiadam rok czasu i od początku wyskakiwał błąd: 16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0299 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent Postanowiłem się za to zabrać i na początek sprawdziłem szczelność, DV, N75, który profilaktycznie wymieniłem na nowy i wszystko wydaje się być ok, poza tym ze wydaje mi się ze kogoś poniosła Ułańska fantazja z mapa.. Ale sam się za szczególnie nie znam wiec proszę uprzejmie o rady. http://vaglogi.pl/log-002_033_9AnR267.html http://vaglogi.pl/log-115_118_6WZ9b6.html Póki co mam tylko te dwa na szybko na benzynie z góry dzięki
  7. Nie zakłócaja ci te ledy radia przypadkiem?? Mam takie same wrzucone na mijania i gdy je włączę radio szumi... I nie wiem czy to radio coś boli czy one faktycznie tak zakłócaja..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.