Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T BFB prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. auto posiadam rok czasu i od początku wyskakiwał błąd:

16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached

P0299 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent

Postanowiłem się za to zabrać i na początek sprawdziłem szczelność, DV, N75, który profilaktycznie wymieniłem na nowy i wszystko wydaje się być ok, poza tym ze wydaje mi się ze kogoś poniosła Ułańska fantazja z mapa.. Ale sam się za szczególnie nie znam wiec proszę uprzejmie o rady.

 http://vaglogi.pl/log-002_033_9AnR267.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_6WZ9b6.html

Póki co mam tylko te dwa na szybko na benzynie z góry dzięki

Opublikowano

Przepływka zaniża zdało by sie podmienić i zrobic kolejne logi, doładowanie zadane z dołu troche spore jak na seryjne graty, bład wyskakuje bo turbina niedoładowuje, pewnie nie jest juz w najlepszej kondycji.

Edytowane przez Łukasz13

Opublikowano
  • Autor

Całkiem możliwe z ta turbina lecz 2290 mbar z tego  co widzę w najwyższym momencie to seryjna turbina dala by rade dmuchnąć? Przeszło mi przez głowę ostatnio czy nie wrzucić większej odrazu ale nie wiem czy jest sens

Opublikowano

Ta, przez chwile to sprawna turbina dałaby rade nawet wiecej dmuchnać, poszukaj turbo z k03s, ale bez poprawy programu i włozeniu wiekszych wtrysków to i tak nie ma za dużego sensu.

Opublikowano
  • Autor

No z tym tez się liczę, a turbo ogladalem cos takiego

http://allegro.pl/turbosprezarka-k03s-audi-vw-1-8-t-53039700073-i7300779337.html

wtedy jeszcze wtryski 320cc, DP juz jest i wtedy jeszcze mnie zastanawia czy FMIC bylby potrzebny

 

Opublikowano

Turbiny z konecka se odpusc.

Wysłane z mojego HT50 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

A mógłbyś coś polecić?

Opublikowano
No z tym tez się liczę, a turbo ogladalem cos takiego

http://allegro.pl/turbosprezarka-k03s-audi-vw-1-8-t-53039700073-i7300779337.html

wtedy jeszcze wtryski 320cc, DP juz jest i wtedy jeszcze mnie zastanawia czy FMIC bylby potrzebny

 

Ja bym poszedł trochę inna drogą. FMIC bym montował pierwszy, pod koniec loga masz już 70 stopni w dolocie a mamy dopiero maj. W mega upalne dni o mocy możesz zapomnieć. Podejrzewam też że montaż intercoolera pomógł by na lepsze pompowanie turbiny bo było by zimniejsze powietrze. Założył bym większe wtryski i skorygował program, obniżył zadane ciśnienie i pewnie to turbo by jeszcze chwilę pojeździło [emoji41]

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

No i to jest właśnie ten dylemat... W sumie od początku było już 50 stopni a na dworze było 23 i nie wiem nawet jak się ma ten seryjny intercooler

Opublikowano
13 minut temu, Liss napisał:

No i to jest właśnie ten dylemat... W sumie od początku było już 50 stopni a na dworze było 23 i nie wiem nawet jak się ma ten seryjny intercooler

Przy seryjnym drugim IC z 2.0tfsi przy 27 stopniach na zewnątrz złapałem 40 stopni. Ale u mnie seria, więc jak celujesz w moce powyżej 200 to szukaj FMIC :D

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7.05.2018 o 21:25, Łukasz13 napisał:

Przepływka zaniża zdało by sie podmienić i zrobic kolejne logi, doładowanie zadane z dołu troche spore jak na seryjne graty, bład wyskakuje bo turbina niedoładowuje, pewnie nie jest juz w najlepszej kondycji.

Mógłbyś jeszcze rzucić okiem na logi LPG? 

http://vaglogi.pl/log-002_033_6N73xW.html

Ostatni to LPG, Dzięki :)

Edytowane przez Liss

Opublikowano
  • Autor

I przy okazji :D

http://vaglogi.pl/log-003_020_WMQSkcf.html

 

Edytowane przez Liss

Opublikowano

No na lpg przepływka też zaniża :), przy 6 tyś albo przerzuca na pb, albo brakuje gazu. Jak ma to lepiej byc to trzeba zrobić, wymienić przepływke, sprawdzić co z turbo.

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki bardzo ? zamówiłem już fmic teraz zabiorę się za przeplywke, kolejne jest turbo...  głośno gwizdze wydaje mi się że żeliwo pekniete... 

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie. W weekend wrzuciłem Fmic i teraz temperatura przy 27 na dworze ma się tak

http://vaglogi.pl/log-115_118_t0XR2.html

nie wiem czy to jeszcze dużo czy już znośnie?  Ciśnienie doładowania znacznie spadło.. to normalne?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.